Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DotPay.pl Opinia - Dyskusja o serwisie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: DotPay.pl Opinia - Dyskusja o serwisie (/Temat-DotPay-pl-Opinia-Dyskusja-o-serwisie-56682)

Strony: 1 2


DotPay.pl Opinia - Dyskusja o serwisie - LessiPL - 28-07-2012 10:49

http://dotpay.pl

co sądzicie o ich usługach?
korzystał ktoś z smsów premium?


RE: DotPay.pl Opinia - Dyskusja o serwisie - Admin - 28-07-2012 11:03

Dobrego słowa o nich nie powiem, korzystam w dalszym ciągu z ich usług wyłącznie z dwóch powodów:
1. podpisałem już umowę i nie chcę drugi raz przechodzić tej samej procedury u konkurencji (np http://cashbill.pl ).
2. wysyłający smsy, przyzwyczaili się do obecnych kodów, dlatego nie chcę ich zmieniać.

W umowie jest wyraźna informacja o tym że na wypłatę mają 7 dni od daty jej zlecenia, w bierzącym miesiącu wypłatę zleciłem 11 lipca, dziś mamy 28 lipca - pieniążków jak nie było tak nie ma.
Ta sama sytuacja jest co miesiąc - ciągle trzeba się prosić zarówno telefonicznie jak i mailowo, oczywiście za każdym razem przepraszają. Dużo gadają mało robią.
To samo w kwestii usług, mimo kilku telefonów (zarówno do działu obsługi klienta i działu technicznego) każdy z pracowników twierdził że serwis nie obsługuje subskrybcji smsowych, po paru miesiącach gdy upominałem się o kolejną z wypłat nagle im się przypomniało że jednak taka usługa istnieje. DotPay to niestety bardzo kiepski pośrednik, osobiście odradzam i polecam konkurencje, jeśli nie chcecie się niepotrzebnie denerwować i każdego miesiąca prosić o swoje pieniążki.


RE: DotPay.pl Opinia - Dyskusja o serwisie - Donaj - 03-08-2012 13:32

Najlepsza firma prowadząca usługi SMS PREMIUM to aktualnie Homepay. Miły kontakt, szybkie wypłaty, posiadają usługi SMS PREMIUM nie tylko dla polski...

W razie rejestracji, proszę skorzystać z tego linka http://homepay.pl/


RE: DotPay.pl Opinia - Dyskusja o serwisie - Admin - 21-09-2012 13:21

i kolejny miesiąc to samo - znów tydzień spoźnienia i telefonicznie się trzeba prosić.


RE: DotPay.pl Opinia - Dyskusja o serwisie - tomazzi - 21-09-2012 13:25

(21-09-2012 13:21)Admin napisał(a):  i kolejny miesiąc to samo - znów tydzień spoźnienia i telefonicznie się trzeba prosić.

tylko tydzień ....
mam znajomych co mają ze strony tej firmy nie uregulowane płatności od stycznia 2011 roku i dotpay sobie robi z tytułu zadłużenia przelew kiedy chce i w formie "ratalnej" np codziennie 11 zł lub 20 zależy od dnia


RE: DotPay.pl Opinia - Dyskusja o serwisie - Admin - 21-09-2012 13:30

(21-09-2012 13:25)tomazzi napisał(a):  
(21-09-2012 13:21)Admin napisał(a):  i kolejny miesiąc to samo - znów tydzień spoźnienia i telefonicznie się trzeba prosić.

tylko tydzień ....
mam znajomych co mają ze strony tej firmy nie uregulowane płatności od stycznia 2011 roku i dotpay sobie robi z tytułu zadłużenia przelew kiedy chce i w formie "ratalnej" np codziennie 11 zł lub 20 zależy od dnia

chyba kpisz, albo kumpel Ci coś wkręcił, takie zachowanie jest niedopuszczalne i sprzeczne z umową.


RE: DotPay.pl Opinia - Dyskusja o serwisie - tomazzi - 21-09-2012 13:33

(21-09-2012 13:30)Admin napisał(a):  
(21-09-2012 13:25)tomazzi napisał(a):  
(21-09-2012 13:21)Admin napisał(a):  i kolejny miesiąc to samo - znów tydzień spoźnienia i telefonicznie się trzeba prosić.

tylko tydzień ....
mam znajomych co mają ze strony tej firmy nie uregulowane płatności od stycznia 2011 roku i dotpay sobie robi z tytułu zadłużenia przelew kiedy chce i w formie "ratalnej" np codziennie 11 zł lub 20 zależy od dnia

chyba kpisz, albo kumpel Ci coś wkręcił, takie zachowanie jest niedopuszczalne i sprzeczne z umową.


akuratnie wiem na pewno, kolega z reala a nie z internetu, sam mu pomagałem w rozkręceniu działalności
po miesiącach czekania na płatności i codziennym dzwonieniu i "dopraszaniu" się o swoje pieniądze stracił płynność finansową ( dotpay obsługiwało jego przelewy natychmiastowe, prowadził sklep internetowy) by mieć na zakup towaru, wysyłkę i prowadzenie zapożyczył się w bankach i żył nadzieją, że w końcu otrzyma pieniądze - ta sytuacja ze strony dotpay doprowadziła go do bankructwa, teraz będzie się z nimi procesował


RE: DotPay.pl Opinia - Dyskusja o serwisie - Admin - 21-09-2012 16:43

generalnie z działem płatności nigdy nie rozmawiam bo jak dzwonie to odbiera BOK i oni sprawy przekazują dalej, poinformowałem że jeśli nie są zainteresowani poważną współpracą to niech tylko dają znać bo cashbill przyjmie mnie z otwartymi ramionami. Jak wykle skończyło się na przeprosinach i przekazaniu sprawy dalej...


RE: DotPay.pl Opinia - Dyskusja o serwisie - Pentas - 15-10-2012 19:34

zgodze sie z tym dodam iż istnieją tak jakby 2 konta w dotpay firmowe i prywatne te firmowe są lepiej traktowane


RE: DotPay.pl Opinia - Dyskusja o serwisie - Admin - 15-10-2012 19:43

(15-10-2012 19:34)Pentas napisał(a):  zgodze sie z tym dodam iż istnieją tak jakby 2 konta w dotpay firmowe i prywatne te firmowe są lepiej traktowane

Nie prawda, posiadam konto firmowe i też lipa, jednakże zobaczymy czy nastąpią jakieś zmiany gdyż poskarżyłem się (po 6ciu miesiącach) swojemu opiekunowi, który obiecał umieścić mnie na liście VIP jeśli chodzi o wypłaty.