Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Metoda promowania plików na Firecash /Sharecash itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Metoda promowania plików na Firecash /Sharecash itp. (/Temat-Sprzedam-Metoda-promowania-plikow-na-Firecash-Sharecash-itp-53243)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Metoda promowania plików na Firecash /Sharecash itp. - Sloniasek - 08-05-2012 09:31

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Przedmiotem sprzedawanym przeze mnie jest ciekawa metoda promowania plików na serwisach PPA.

Nazwa: Metoda PPA by Sloniasek
Opis: Jest to raczej nieznana metoda promowania plików na serwisach PPA.
Przy niewielkim nakładzie pracy mogą być świetne zarobki lecz nie tego nie gwarantuję ponieważ tą metodę rozkminiłem przez przypadek Wink
Sprzedaję tylko 10 kopii tego poradnika. Poradnik nie jest długi, jest szczegółowo napisany co i jak Smile
Poradnik wyślę Coristowi albo jakiemuś modkowi.

Recenzja Coristo:

Cytat:Poradnik krótki, treściwy i godny polecenia. Wszystko jasne i czytelne, do tego nie wymaga codziennego nakładu pracy. Metoda nie znana, a jak już to bardzo mało osób o niej wie. Sposób może być stosowana w wielu krajach, co wiąże się z nieraz sporymi stawkami za oferty.

Dostępność poradnika: BRAK

Cena: 10$ PayPal/Alertpay

KONTAKT:
- PW
- GG: 7420823
Płatność:
- PayPal

Jeżeli są jakieś pytania proszę pytać Smile


RE: [Sprzedam] Metoda promowania plików na Firecash /Sharecash itp. - Sloniasek - 08-05-2012 13:34

BRAK KOPII
Przyjmuję płatności Alertpay i PayPal


RE: [Sprzedam] Metoda promowania plików na Firecash /Sharecash itp. - szlachetny3 - 08-05-2012 13:54

Kupiłem poradnik i muszę powiedzieć, że jestem jak najbardziej zadowolony. Widać, że autor jest za bogaty i mu się nudzi, bo sprzedawać taki poradnik za 10$ to istna głupota ! Gdyby ktoś zawołał za niego 20$ lub więcej to myślę, że bez problemu bym tyle zapłacił. Poradnik bez wątpienia jest wart swojej ceny. Może jego wygląd nie zachwyca, bo pod tym względem nie jest najlepiej, ale liczy się to, co jest przekazane w poradniku. Zachęcam gorąco do kupna, szczególnie, że zostało już niewiele sztuk (co wcale nie dziwi). Moja ocena to 9/10, ale patrząc na samą metodę i to co w poradniku jest opisane Poradnik zasługuję na ocenę 10/10.


RE: [Sprzedam] Metoda promowania plików na Firecash /Sharecash itp. - masterex2 - 08-05-2012 14:47

Zaklepuje 1. Napiszę wieczorem na pw.


RE: [Sprzedam] Metoda promowania plików na Firecash /Sharecash itp. - Sloniasek - 09-05-2012 06:48

BRAK KOPII

Pisać na GG: 7420823


RE: [Sprzedam] Metoda promowania plików na Firecash /Sharecash itp. - Dennisek78 - 09-05-2012 07:20

Słoniasek Mnie też zapisz proszę, 10 mam nowy transfer na necie więc się z Tobą dogadam co i jak Big Grin

@Więc zostało 5 kopi Big Grin


RE: [Sprzedam] Metoda promowania plików na Firecash /Sharecash itp. - Sloniasek - 09-05-2012 07:38

Brak kopii


RE: [Sprzedam] Metoda promowania plików na Firecash /Sharecash itp. - generation7 - 09-05-2012 12:37

(08-05-2012 09:31)Sloniasek napisał(a):  Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Przedmiotem sprzedawanym przeze mnie jest ciekawa metoda promowania plików na serwisach PPA.

Nazwa: Metoda PPA by Sloniasek
Opis: Jest to raczej nieznana metoda promowania plików na serwisach PPA.
Przy niewielkim nakładzie pracy mogą być świetne zarobki lecz nie tego nie gwarantuję ponieważ tą metodę rozkminiłem przez przypadek Wink
Sprzedaję tylko 10 kopii tego poradnika. Poradnik nie jest długi, jest szczegółowo napisany co i jak Smile
Poradnik wyślę Coristowi albo jakiemuś modkowi.

Recenzja Coristo:

Cytat:Poradnik krótki, treściwy i godny polecenia. Wszystko jasne i czytelne, do tego nie wymaga codziennego nakładu pracy. Metoda nie znana, a jak już to bardzo mało osób o niej wie. Sposób może być stosowana w wielu krajach, co wiąże się z nieraz sporymi stawkami za oferty.

Dostępność poradnika 7/10

Cena: 10$ PayPal/Alertpay

KONTAKT:
- PW
- GG: 7420823
Płatność:
- PayPal

Jeżeli są jakieś pytania proszę pytać Smile
Rozumiem, że każdy autor poradnika który recenzowałeś dostają go za darmo?


RE: [Sprzedam] Metoda promowania plików na Firecash /Sharecash itp. - Sloniasek - 09-05-2012 12:53

Nie, poprosiłem Coristo jako drugiego tutora aby zrobił recenzję, nic więcej.


RE: [Sprzedam] Metoda promowania plików na Firecash /Sharecash itp. - generation7 - 09-05-2012 15:43

(09-05-2012 12:53)Sloniasek napisał(a):  Nie, poprosiłem Coristo jako drugiego tutora aby zrobił recenzję, nic więcej.
Niezły tutorator jesteś, skoro nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem.
Kod:
[b]Rozumiem, że każdy autor poradnika który recenzowałeś dostają go za darmo? [/b]

Niezrozumiałeś mnie dokładnie. Przeczytaleś X poradników za darmo, i poznałeś dużo tajników. W ogole zdajesz sobie z tego sprawe, że jeżeli będzie metoda taka sama ale opisana inaczej w jakimś wcześniejszym poradniku możesz zapłacić karę ? A takie coś nie jest łatwo wygrać :-)

Pozatym publikowanie na forum swoje przemyślenia jako tutor - mało profesjonalne podejście. To tak jakbyś był księdzem, i opowiadał byś o grzechach osób które przyszły do konfesjonału.

Ale co mi tam, ja swoich pierdół nie sprzedaje tylko daje za free.
Możesz napisać, ostatnie zdanie z poradnika? Chciałbym zobaczyć jakim językiem stosujesz zakończenie