Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Otwarte testy Gry Diablo III - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Nieaktualne]Otwarte testy Gry Diablo III (/Temat-Nieaktualne-Otwarte-testy-Gry-Diablo-III-52469)

Strony: 1 2


[Nieaktualne]Otwarte testy Gry Diablo III - nitram - 20-04-2012 11:24

Od dzisiaj rozpoczynają się otwarte beta testy, dla wszystkich wystarczy założyć konto w Battle.net i pobrać klienta później całą grę i cieszyć się grą.
Testy dostępne na szeroką skalę ponieważ są to testy obciążeniowe, ciekawe czy serwery wytrzymają Big Grin

Więcej informacji i dokładniej znajdziecie tutaj: Diablo III

P.S. Ja już pobieram


RE: Otwarte testy Gry Diablo III - Sloniasek - 20-04-2012 12:23

Dzięki za cynk, czekałem długo na Diablo III więc na pewno w tych beta testach będę uczestniczył Wink


RE: Otwarte testy Gry Diablo III - nitram - 20-04-2012 13:26

A proszę bardzo, z najnowszych informacji dowiedziałem się że serwery będą w Polsce dostępne dopiero o 19:01 czasu polskiego.
Natomiast pobierać grę można już teraz.
Sloniasek jakbyś chciał mnie szukać w grze to mój BATTLETAG: nitram#2981


RE: Otwarte testy Gry Diablo III - Surlope - 21-04-2012 08:04

Ja bym pobrał, ale nie mam czasu przez weekend na gre Undecided ( a szkoda )
+ za cynk.


RE: Otwarte testy Gry Diablo III - Coristo - 21-04-2012 08:36

Gra świetna gralem wczoraj około 2h i jestem mega zachwycony <3


RE: Otwarte testy Gry Diablo III - Scoobyx - 21-04-2012 09:18

Gra świetna, ale szkoda, że wymagania takie duże. :|

SPECYFIKACJA MINIMALNA

PC
OS: Windows® XP/Windows Vista®/Windows® 7 (Najnowsze Service Packi) z DirectX® 9.0c
Procesor: Intel Pentium® D 2.8 GHz lub AMD AthlonTM 64 X2 4400+
Grafika: NVIDIA® GeForce® 7800 GT lub ATI Radeon™ X1950 Pro lub lepsze

Mac
OS: Mac® OS X 10.6.8 lub nowszy | Procesor: Intel® Core 2 Duo
Grafika: NVIDIA® GeForce® 8600M GT lub ATI Radeon™ HD 2600 lub lepsze

Wszystkie platformy
HDD: 12 GB dostępnego miejsca na HDD | Pamięć: 1 GB RAM (1.5 GB dla Windows Vista®/
Windows® 7, 2 GB dla Mac®) | Napęd: DVD-ROM | Internet: Szerokopasmowe łącze | Obraz: 1024×768 minimalnej rozdzielczości

(Uwaga: Proszę zwrócić uwagę, że nie niektóre łącza bezprzewodowe nie spełniają minimalnych wymagań, by mogły być określone szerokopasmowymi. Rezultaty przy takich łączach mogą być zróżnicowane.)

SPECYFIKACJA ZALECANA

PC
OS: Windows Vista®/Windows® 7 (Najnowsze Service Packi) | Procesor: Intel® Core 2 Duo 2.4 GHz
lub AMD AthlonTM 64 X2 5600+ 2.8 GHz | Pamięć: 2 GB RAM | Grafika: NVIDIA® GeForce® 260 lub
ATI Radeon™ HD 4870 lub lepsze

Mac
OS: Mac® OS X 10.7 lub nowszy | Procesor: Intel® Core 2 Duo | Pamięć: 2 GB RAM
Grafika: NVIDIA® GeForce® GT 330M lub ATI Radeon™ HD 4670 lub lepsze


RE: Otwarte testy Gry Diablo III - Coristo - 21-04-2012 09:24

Wymagania jak na te czasy nie jest duża.


RE: Otwarte testy Gry Diablo III - Admin - 21-04-2012 10:22

ja już zassałem, wieczorem chętnie z Wami zagram Smile


RE: Otwarte testy Gry Diablo III - nitram - 21-04-2012 14:24

A czy ktoś wie jak identyfikować nie zidentyfikowane przedmioty ?

No to sam sobie odpowiedziałem gdy ktoś jeszcze miał z tym probleponiżej jest m to odpowiedź.

Zacznijmy od drobnych rzeczy - zwoje identyfikacji zniknęły z gry. Niezidentyfikowane przedmioty i czynność ich identyfikowania nadal stanowi istotny aspekt rozgrywki, ale teraz po zdobyciu niezidentyfikowanego przedmiotu wystarczy kliknąć go prawym przyciskiem myszy, a postać przyjrzy mu się i po chwili rozpozna jego właściwości przedmiotu. Uwielbiamy efekt podwójnej frajdy polegający na znalezieniu prezentu w postaci przedmiotu oraz sprawdzeniu za chwilę, co się dostało, ale sądzimy, że ten sam efekt można osiągnąć bez konieczności wyszukiwania ich w świecie i trzymania w ekwipunku. Od teraz postać będzie posiadać wrodzoną zdolność identyfikowania przedmiotów bez konieczności korzystania ze zwojów. Skoro postacie Diablo III są wielkim bohaterami, to czemu mają nie być prawdziwymi kozakami.


RE: Otwarte testy Gry Diablo III - nitram - 23-04-2012 18:10

Koniec testowania.