Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mypay problem z ankietami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: mypay problem z ankietami? (/Temat-mypay-problem-z-ankietami-52257)



mypay problem z ankietami? - Rychu_ - 15-04-2012 12:05

Witam jestem tu nowy jak zły dział to z góry przepraszam

Mam problem z wypełnianiem ankiet w serwisie my pay po wypełnieniu pojawia sie pytanie do keidy mam wazne OC niestety brak jakiej kolwiek odpowiedzi na te pytanie tylko kreska,a przez to niemoge wysłac ankiety poniewaz zekomo jest to wymagane pole ma ktos na to jakis sposob?


RE: mypay problem z ankietami? - Sloniasek - 15-04-2012 12:09

Może wyczyść ciasteczka przeglądarki i spróbuj jeszcze raz, ewentualnie napisz do supportu:
http://www.mypay.pl/contact/


RE: mypay problem z ankietami? - Rychu_ - 15-04-2012 12:16

Tzn z ciasteczkami niema to nic wpsolnego poniewaz pojawia sie pytanie do kiedy masz wazne OC jest wybór odpowiedzi i niema tam zadnej jest tylko kreska i ciagle pisze ze mam wybrac odpowiedz a korzystam zmozilli moze ktos wie co zrobic w ostatecznosci napisze do nich..


RE: mypay problem z ankietami? - twardy - 15-04-2012 12:16

Cytat:VeroLongline: Mi tak działa.
VeroLongline: Wyświetli Ci, że wystąpił błąd, zamykasz karte i zalicza Ci kasę.
VeroLongline: Hektor, jak klikniesz w link z potwierdzeniem i powypełniasz wszystko prócz 9tego, to kliknij w karte gdzie miałeś bonfree i informacje ze wysłali wiadomość na pocztę i czekają na potwierdzenie, i na tej karcie daj WSTECZ.

od wczoraj na chacie ludzie o tym pisza


RE: mypay problem z ankietami? - N55 - 19-04-2012 21:34

1,5 miesiąca czekam na wypłatę, admin nie odpisuje, a na stronie jest napisane, że trwają jakieś prace... Jak myślicie będą jeszcze wypłacać? Czy to koniec mypay?


RE: mypay problem z ankietami? - twardy - 19-04-2012 21:40

wyplaty sa ostatnio 2 razy w tyg na konta... problem maja z paypalem bo im kont nie chca odblokowac czy cos :x


RE: mypay problem z ankietami? - TwojaMama - 19-04-2012 22:06

mypay to dno 7 akcji na krzyż Big Grin


RE: mypay problem z ankietami? - twardy - 19-04-2012 22:09

mowisz tak bo cie zbanowali za reklamowanie! zawistniku! Big Grin


RE: mypay problem z ankietami? - TwojaMama - 19-04-2012 23:27

mówie tak bo wiem co widze Big Grin