Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[oszust] Wieloryb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: [oszust] Wieloryb (/Temat-oszust-Wieloryb-51887)



[oszust] Wieloryb - [T] r u a n [T] - 07-04-2012 09:33

Graczo tym nicku oszukal mnie na 11zl.Czekam na jego zaplate tydzien i sie nie doczekalem.


RE: [oszust] Wieloryb - milo - 07-04-2012 09:44

Oo jak fajnie, a ja właśnie kupiłem sobie samolot...

Daj jakieś dowody, opisz dokładnie sprawe, screeny....


RE: [oszust] Wieloryb - [T] r u a n [T] - 07-04-2012 09:50

Gdzies jest tamat na forum gdzie szukal ludzi z mBankiem.
Odezwalem sie do niego i zaproponowal mi propozycje ktora miala na celu wysylke pieniedzy z mojego pp na inne konta bo on z jakiegos powodu nie mogl wysylac,mowie ok.Mialem dostac od tego jakis procent.
Na poczatku bylo to 3 zl gdzie 1zl mialbym byc na +.Potem poprosl mnei bym wyslal11 zl ok,uczyilem to.
Odezwalem sie do neigo ze przelew poszedl,nie dostalem odpowiedzi.Na 2 dzien powiedzial ze dziwnym trafem mial problemy z internetem.Dzisiaj to bedzie jakis tydzien po tym incydencie.


RE: [oszust] Wieloryb - tomazzi - 07-04-2012 10:02

nie jesteś jedyną osobą która nacią na kasę cwaniak

nie dochodząca kasa na pp to jeden z jego argumentów braku przelewu na umówione konto w zamian za pp - ludzie zakładają spory bo nie raczy odesłać kasy na pp lub przelać tam gdzie powinien i w ten sposób odzyskują pieniądze - nie dyskutuj nawet z cwaniakiem tylko zakładaj spór na pp - po to jest ochrona kupujących na pp do 10 000 zł - byłeś w rozumieniu pp kupującym - opisz sytuację wraz ze screen w sporze


RE: [oszust] Wieloryb - szpilmen - 07-04-2012 11:00

(07-04-2012 10:02)tomazzi napisał(a):  nie jesteś jedyną osobą która nacią na kasę cwaniak

nie dochodząca kasa na pp to jeden z jego argumentów braku przelewu na umówione konto w zamian za pp - ludzie zakładają spory bo nie raczy odesłać kasy na pp lub przelać tam gdzie powinien i w ten sposób odzyskują pieniądze - nie dyskutuj nawet z cwaniakiem tylko zakładaj spór na pp - po to jest ochrona kupujących na pp do 10 000 zł - byłeś w rozumieniu pp kupującym - opisz sytuację wraz ze screen w sporze

Nie odzyska kasy, pewnie myślisz dlaczego ?

A to dlatego że pieniądze wysłał zapewne jako prezent, więc tutaj spór nic nie da. Musi się pogodzić ze stratą 11zł.

Dlaczego myślę że wysłał jako prezent ?

Każdy wysyła jako prezent aby nie mieć dodatkowych kosztów.


RE: [oszust] Wieloryb - transfer12 - 07-04-2012 11:22

kolejna skarga, lecz na innym forum (ta sama osoba, sprawdzone info)

http://forum.ilock.pl/Thread-Wieloryb-OSZUST


RE: [oszust] Wieloryb - kipeer - 07-04-2012 17:53

No to zgłaszajcie wariata na policje Big Grin


RE: [oszust] Wieloryb - [T] r u a n [T] - 07-04-2012 17:57

Nie bede sie fatygowal za jakies 11 zl .. Zglosilem to tylko tutaj by na przyszlosc nie bylo innych incydentow


RE: [oszust] Wieloryb - marcel_kk - 07-04-2012 18:57

Jego GG 41837902