Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] poradnik "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] poradnik "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly" (/Temat-Sprzedam-poradnik-Jak-dorobic-na-PPA-PPD-adf-ly-50458)

Strony: 1 2 3


[Sprzedam] poradnik "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly" - thomasward - 05-03-2012 17:40

UWAGA: Promocja!
Do 15 marca 2012 roku poradnik ten za 15 groszy za sztukę dla użytkowników forum! Skorzystaj, bo warto! Pisz na PW!

Witam!

Mam przyjemność zaoferować państwu kupno poradnika "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly". Opowiada on o możliwości połączenia metody zarabiania przez PPD/PPA lub adf.ly z opisaną przeze mnie metodą - takie połączenie będzie na pewno kreowało wyższe zyski dla użytkowników.

Metoda ta opisana została TYLKO przeze mnie, poradnik jest w 99% mojego autorstwa (Te 1% to linki do stron Huh )

Koszt poradnika to jedyne 25 groszy na PayPal'u. Dlaczego tak tanio? Ponieważ ta metodą nie zarobisz zbyt wielu dolarów, waha się to od 2 do około 20 dolców miesięcznie. Nie jest to zbyt dużo, nieprawdaż? Ale każdy zysk to zysk, więc myślę, iż warto Wink

Plus dla administracji czy moderatorów poradnik gratis, aby ktoś z wyższej półki mógł to zrecenzować.

A teraz promocja! Pierwsze 2 osoby, które zakupią poradnik otrzymają go za jedyne 10 groszy na PayPal'u!

W sprawie zakupu pisać na PW.


RE: [Sprzedam] poradnik "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly" - HeniutX - 06-03-2012 18:05

Jestem chętny Smile
Czekam na paypala i wysyłam 10gr ;]


RE: [Sprzedam] poradnik "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly" - adrick1197 - 06-03-2012 18:35

ja rowniez


RE: [Sprzedam] poradnik "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly" - thomasward - 07-03-2012 15:15

Dobra, 2 pierwsze osoby kupiły. teraz koszt poradnika 25 groszy. Jeśli możecie - prosiłbym o krótką recenzję i ocenę w skali 1 do 10. Smile


RE: [Sprzedam] poradnik "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly" - HeniutX - 07-03-2012 16:18

###
Zakupiłem poradnik i nie żałuję Smile
Za takie pieniądze to nic, a można zyskać wiele Big Grin
Właściwie to są tam podstawy które zna większość z nas, ale może się przydać :]
W każdym bądź razie polecam Smile
###
Daję 5/10 za metody (bo prawie każdy je zna Big Grin), a wykonanie 15/20 :]


RE: [Sprzedam] poradnik "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly" - thomasward - 08-03-2012 11:53

Dzisiaj promocja! Dziś i jutro poradnik dla pań za jedyne 5 GROSZY! Zapraszam!


RE: [Sprzedam] poradnik "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly" - [T] r u a n [T] - 10-03-2012 20:01

A dzisiaj lub jutro po ile? Big Grin


RE: [Sprzedam] poradnik "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly" - thomasward - 10-03-2012 21:00

Tak normalnie to po 25 groszy. Ale polecam chwilkę poczekać, za niedługo robię kolejną promocję z obniżką ceny.


RE: [Sprzedam] poradnik "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly" - rasta - 11-03-2012 08:04

jestem chętny, wysyłaj pp


RE: [Sprzedam] poradnik "Jak dorobić na PPA/PPD/adf.ly" - thomasward - 11-03-2012 12:57

poszło do obu panów.