Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 05-06-2012 18:12

(05-06-2012 18:10)bossos napisał(a):  Zapraszam rowniez do mnie, moi poleceni zarabiają więcej niz pozostali

http://justbeenpaid24.blogspot.com/

Nie bądź żałosny, wyjdź stąd i nie wracaj.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 05-06-2012 18:19

Dziękuje Do widzenia.

Dzięki teel.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 05-06-2012 18:21

(05-06-2012 18:10)bossos napisał(a):  Zapraszam rowniez do mnie, moi poleceni zarabiają więcej niz pozostali

http://justbeenpaid24.blogspot.com/

facepalm

niektorzy nigdy sie nie nauczą... a potem pojawiaja sie watki w stylu "jakis glupi admin zamknal mi watek, ale na szczescie troche refow wpadlo" tak sie czasami zastanawiam kto jest glupszy tacy ludzie czy ci ktorzy im ufaja


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - TwojaMama - 05-06-2012 19:33

hehehe dobre Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - patyk339 - 05-06-2012 19:40

@Up nie nabijaj postow!!!
Serwis dobry. Niedlugo bedzie wyplata.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - MESWEB - 08-06-2012 07:25

Wszyscy piszą tutaj o zarabianiu. A jak wygląda sprawa z ryzykiem. Kiedy możemy stracić i w jaki sposób? Jak zminimalizować ryzyko?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - PlastPL - 08-06-2012 07:32

(08-06-2012 07:25)MESWEB napisał(a):  Wszyscy piszą tutaj o zarabianiu. A jak wygląda sprawa z ryzykiem. Kiedy możemy stracić i w jaki sposób? Jak zminimalizować ryzyko?

Musisz liczyć się, że stracić możesz nagle całą zanwestowaną kwotę, ryzyko jest duże. Zminimalizować je możesz dywersyfikując środki pieniężne w różne programy i unikanie tych najbardziej niepewnych.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - MESWEB - 08-06-2012 08:06

(08-06-2012 07:32)PlastPL napisał(a):  
(08-06-2012 07:25)MESWEB napisał(a):  Wszyscy piszą tutaj o zarabianiu. A jak wygląda sprawa z ryzykiem. Kiedy możemy stracić i w jaki sposób? Jak zminimalizować ryzyko?

Musisz liczyć się, że stracić możesz nagle całą zanwestowaną kwotę, ryzyko jest duże. Zminimalizować je możesz dywersyfikując środki pieniężne w różne programy i unikanie tych najbardziej niepewnych.

Chodziło mi o szczegółową odpowiedź.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - PlastPL - 08-06-2012 08:11

(08-06-2012 08:06)MESWEB napisał(a):  
(08-06-2012 07:32)PlastPL napisał(a):  
(08-06-2012 07:25)MESWEB napisał(a):  Wszyscy piszą tutaj o zarabianiu. A jak wygląda sprawa z ryzykiem. Kiedy możemy stracić i w jaki sposób? Jak zminimalizować ryzyko?

Musisz liczyć się, że stracić możesz nagle całą zanwestowaną kwotę, ryzyko jest duże. Zminimalizować je możesz dywersyfikując środki pieniężne w różne programy i unikanie tych najbardziej niepewnych.

Chodziło mi o szczegółową odpowiedź.

Jakich szczegółów potrzebujesz? Możesz stracić jak twórcy programu dojdą do wniosku, że zarobili już wystarczająco dużo i zaczynają mieć problemy z płynnością (kwoty wypłat znacznie przywyższają kwoty wpłat). Po czym przestają realizować wyplaty i zapadają w nicość.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 08-06-2012 08:31

Według mnie nie ma ryzyka ale Plast lepiej wie Smile