Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - mgrabit - 21-02-2012 20:40

Portfele z ktorymi wspolpracuje Just Been Paid: Alert Pay,Perfect Money, Solid Trust Pay, Liberty Reserve... Paypal nigdy nie bedzie obslugiwal Programu Just Been Paid...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - mgrabit - 21-02-2012 20:56

(15-02-2012 23:16)Driver494 napisał(a):  a moglbys napisac mniej-wiecej w co sie inwestuje? Wyglada interesujaco Smile
Ten program to nie jest inwestycja... To jest algorytm tak zrownowazony aby wyplac wszystkim czlonkom JBP. Niedlugo beda wprowadzone dodatkowe produkty( strony, reklamy ), ktore maja uczynic JBP jeszcze bardziej dochodowym.

Wiecej informacji na priv. Jestem w tym programie juz prawie 7 miesiecy i znam wszystkie szczegoly JBP bardzo dokladnie... Pomagam w doborze odpowiedniej strategii wykupywania pozycji i szybkiego wyciagniecia pieniedzy z programu przy maksymalnym zarobku...
Pozdrawiam


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 21-02-2012 22:53

a gdzie jest szybszy zarobek? w JBP czy JSS Tripler?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - mgrabit - 21-02-2012 23:35

JSS Tripler


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - mgrabit - 29-02-2012 11:18

W dniu dzisiejszym zostalem oficjalnym Reprezentantem Regionalnym JBP na Polskę. Po miesiacach poswiecania sie temu programowi, moge powiedziec ze jestem z tego dumny. Linka z potwierdzeniem pewnie nie moge tutaj wkleic. Osoby chetne zapraszam do wspolpracy...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - patyk339 - 29-02-2012 11:52

@up, Gratulacje! Pewnie ciężko na to pracowałeś Wink.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 29-02-2012 16:33

mgrabit i co w związku z tym możesz teraz robić ??


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - mgrabit - 29-02-2012 16:53

Wiele osob nie rozumie wogole tego programu, wiec jestem przede wszystkim po to, aby pomagac w promocji i zrozumieniu tego programu. Jest wielu, ktorzy sie zapisali do programu, ale nie maja pojecia o JBP i traca szanse zarobku... Sam mialem taki przypadek, ze pewna osoba zapisala sie w listopadzie zeszlego roku i nie wiedziala co to jest, bo jej sponsor nie wytlumaczyl dokladnie. Zglosila sie do mnie w styczniu i po dokladnym zrozumieniu programu zainwestowala i teraz zaluje ze nie mogla zrobic tego wczesniej...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 29-02-2012 23:13

warto więc wiedzieć że można liczyć na Twoją pomoc..

powiedz mi tylko w którym moe=mencie można już zarabiać na JBP?? czy od razu czy ajpierw należałoby zbić mały kapitał na JSS Tripler?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - canis987 - 01-03-2012 14:35

JBP to całość w jego skład wchodzi JSS-Tripler i JSS.

Najlepiej zainwestować w JSS-Tripler - doradzam strategie szybkiego odzyskania wkładu, czyli w dniach 1-25 reinwestycja, 26-56 wypłaty. W ten sposób dnia 57 nasz wkład będzie wypłacony - tym samym zmniejszając do zera ryzyko Wink