Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętniki z wakacji od TVN'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętniki z wakacji od TVN'u (/Temat-Ukryta-Prawda-czyli-Trudne-sprawy-Dlaczego-ja-i-Pamietniki-z-wakacji-od-TVN-u-49118)

Strony: 1 2


Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętniki z wakacji od TVN'u - Davi - 31-01-2012 13:27

[Obrazek: 428123_369898136369574_369895053036549_1...1023_n.jpg]

Seriale paradokumentalne Polsatu („Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?” i „Pamiętniki z wakacji”) cieszą się dużą popularnością. Nie dziwi więc, że sukces tego typu formatów postanowił wykorzystać też TVN, który już w lutym wprowadzi do ramówki produkcję „Ukryta prawda”. Będzie ona bezpośrednio rywalizować z podobnym serialem Polsatu – „Dlaczego ja?”.

Obie produkcje będą emitowane praktycznie w tym samym czasie – „Dlaczego ja?” o 17:00, a „Ukryta prawda” o 16:55 (od poniedziałku do piątku). Jak informuje TVN, „Ukryta prawda” opowiada o konfliktach, do których codziennie dochodzi w polskich rodzinach, np. dzieci dowiadują się, że ich ojciec ma kochankę, małżeństwo nie może mieć dzieci, dojrzewająca córka cierpi na bulimię. Pierwszy odcinek tego serialu pojawi się na antenie 13 lutego.


Więcej informacji można zdobyć na Fan Page'u :
http://www.facebook.com/ukrytaprawda



RE: Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętniki z wakacji od TVN'u - Sloniasek - 31-01-2012 14:02

TVN gówno warte Big Grin
Trudne Sprawy są najlepsze.


RE: Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętniki z wakacji od TVN'u - mikolaj90 - 31-01-2012 16:13

Konkurencja jest wszędzie...


RE: Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętniki z wakacji od TVN'u - nothing - 31-01-2012 18:19

Nic nie zastąpi Trudnych Spraw ! Big Grin


RE: Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętniki z wakacji od TVN'u - dodobusko - 31-01-2012 21:28

Odrazu przesądzacie, dajcie szanse TVN-owi, może pokaże coś lepszego Wink


RE: Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętniki z wakacji od TVN'u - Daminn - 31-01-2012 21:50

No normalnie nie macie już o czym tematów zakładać...


RE: Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętniki z wakacji od TVN'u - matig20 - 03-02-2012 08:48

trudne sprawy z dariuszem i wanna wymiataja buahaha


RE: Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętniki z wakacji od TVN'u - frycek1987 - 03-02-2012 09:45

Trudne sprawy - najlepszy serial na poprawę humoru i ostrą dawkę śmiechu Big Grin


RE: Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętniki z wakacji od TVN'u - QueenRequiem - 16-09-2012 09:56

dla mnie trudne sprawy najlepsze Big Grin


RE: Ukryta Prawda czyli Trudne sprawy , Dlaczego ja? i Pamiętniki z wakacji od TVN'u - Sandra22 - 27-11-2012 17:16

Trudne sprawy są NAJ!!