Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filesonic zamknął program partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Filesonic zamknął program partnerski (/Temat-Filesonic-zamknal-program-partnerski-48792)

Strony: 1 2 3


Filesonic zamknął program partnerski - LessiPL - 22-01-2012 21:13

Jak w temacie, Fs zamknął swój program partnerski, tym samym anulował aktualne zarobione dolary użytkowników. Osobiście nie korzystam, jednak sądzę że warto o tym podyskutować


RE: Filesonic zamknął program partnerski - motorola1212 - 22-01-2012 23:10

Nie ma co dyskutować. Nie on pierwszy zakończył PP.


RE: Filesonic zamknął program partnerski - Doragon - 22-01-2012 23:44

Całe to czyszczenie, zamykanie programów partnerskich ma zalety między innymi
odpoczniemy sobie od tego i internet stanie się szybszy Tongue


RE: Filesonic zamknął program partnerski - t6p - 23-01-2012 01:33

Tak, tylko co z moimi 14$, które miałem na koncie i nie wyrobilem się, żey wyplacic?


RE: Filesonic zamknął program partnerski - kris009c - 23-01-2012 11:28

(22-01-2012 21:13)LessiPL napisał(a):  tym samym anulował aktualne zarobione dolary użytkowników.

tutaj masz odpowiedź, zostały przejęte przez filesoniec na ich potrzeby Jerk Lol


RE: Filesonic zamknął program partnerski - Sloniasek - 23-01-2012 11:35

To było do przewidzenia, inne serwisy też to czeka.


RE: Filesonic zamknął program partnerski - LessiPL - 23-01-2012 12:00

Serwisy PPA nie pozwalają na upload plików objętych prawami autorskimi wiec można spać pokoju i nie ma się czego obawiać.
Co do fs/fc na pewno przywróci programy partnerskie, po prostu obecnie jest dosyć niebezpiecznie dlatego chcą się zabezpieczyć.
ppa nie zamkną swoich usług, więc nie strasz sloniasek, takich serwisów jest kilkadziesiąt a tylko 2 zamknęły swój pp.
SOPA nie przeszła, teraz pozostaje aż wykluczą ACTA.


RE: Filesonic zamknął program partnerski - motorola1212 - 23-01-2012 13:50

może Anymous sobie z tym poradzą Smile


RE: Filesonic zamknął program partnerski - Por2010 - 23-01-2012 15:31

oo ja tam miałem 3$ ;/


RE: Filesonic zamknął program partnerski - t6p - 23-01-2012 15:46

Szkoda, bo szczerze mówiąc zbierałem te pieniądze ze 2-3tyg a w sumie wyjąłem tylko jedną "wypłate". Mimo wszystko jestem tego samego zdania "LessiPL". Wg. mnie to jest po prostu nie możliwe, żeby weszła jakaś SOPA czy ACTA i tak raz dwa nic nie będzie można robić. Myśle, że w najgorszym wypadku będzie tylko taki dokument "na papierze" ale po za tym duzo sie nie zmieni.