Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybór szkoły - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Wybór szkoły (/Temat-Wybor-szkoly-47339)

Strony: 1 2


Wybór szkoły - nothing - 17-12-2011 21:19

W tym roku szkolnym kończę gimnazjum, tak samo jak niektórzy na forum. Więc czeka mnie wybór szkoły. Raczej moim celem będzie technikum. I mam problem z wyborem profilu, możecie mi polecić jakaś szkołę w jakiej jesteście lub byliście. Chodzi mi o coś co ma przyszłość. Jeśli to coś pomoże, to jestem z Krakowa Big Grin


RE: Wybór szkoły - DDK - 17-12-2011 21:21

Najlepiej wybierz to co Cię interesuje i w czym czujesz się dobrze.


RE: Wybór szkoły - nothing - 30-04-2012 11:55

Trochę odkopie, ale jeszcze zastanawiam się co będzie najlepsze. Technikum o profilu : Informatyk, Mechanik czy Logistyk albo Liceum o profilu : Wojskowym . I prosiłbym o podanie jakiegoś argumentu za lub przeciw. Jeśli to możliwe proszę też o szybką odpowiedź, bo zapisy zaczynają się od 7 maja Big Grin


RE: Wybór szkoły - ciamciaj - 30-04-2012 12:46

Ja ukonczyłem liceum na profilu mat-fiz i polecam. Dobry start jak ktos chce ise dostac na porzadne studia. Minus to to ze wiele lat nauki przed Tobą.


RE: Wybór szkoły - polik95 - 30-04-2012 13:00

teraz przyszłościowe to chyba informatyczne i związane z nowymi technologiami itp


RE: Wybór szkoły - gosialdo - 30-04-2012 21:45

jestem obecnie studentem i szczerze mówiąc trochę żałuję że nie poszedłem do technikum... Najbardziej opłaca się iść na informatykę. Teraz wszystko jest automatyzowane i zrobotyzowane więc praca dla programisty zawsze będzie na topie. Dodatkowo możesz dorabiać skręcając czy naprawiając "ciemnocie" kompy.
P.S. Od września wybieram się do technikum (żak, cosinus, itp.) na informatykę żeby mieć alternatywę dla mojego kierunku Big Grin


RE: Wybór szkoły - ciamciaj - 30-04-2012 22:14

No ja wybieram sie na elektrotechnike lub automatyke i robotyke wiec po tym praca tez jest Smile


RE: Wybór szkoły - Sloniasek - 01-05-2012 09:27

Mechanika samochodowa - największy popyt.
Sam ukończyłem technikum samochodowe i jest to najlepszy sposób na dobry zarobek w przyszłości.


RE: Wybór szkoły - RaseR - 01-05-2012 17:33

Ja osobiście uważam, że najlepszym sposobem na zarobek w przyszłości jest teraz pójście do liceum wojskowego.
Pensja wojskowego nie jest mała i wcześniej odchodzisz na emeryturkę.
Ja wybrałem taką szkołę i jestem zadowolony.


RE: Wybór szkoły - gosialdo - 01-05-2012 22:00

koledze chodzi o Kraków... Istnieje tam taka szkoła?