Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TextCashNetwork.com - Zarabianie za czytanie smsów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TextCashNetwork.com - Zarabianie za czytanie smsów! (/Temat-TextCashNetwork-com-Zarabianie-za-czytanie-smsow-46548)

Strony: 1 2


TextCashNetwork.com - Zarabianie za czytanie smsów! - polski_rolnik - 30-11-2011 00:03

[Obrazek: Text-Cash-Network1.jpg]

Czy wiesz że?
  • jest ponad 5 miliardów telefonów komórkowych na świecie
  • ponad 100 milionów ludzi pisze na bieżąco smsy
  • ponad 2.5 biliona smsów zostało wysłanych w ciągu ostatniego roku
  • ponad 100,000 smsów zostaje wysłanych w ciągu jednej sekundy
Daje Tobie prosty sposób na zdobywanie pieniędzy za pomocą odczytywania smsów.
Nowa amerykańska firma Text Cash Network oferuje nam taką możliwość.
W Polsce to jeszcze nierozkręcony biznes, więc jest olbrzymie pole do popisu!

Jak to działa?
Otóż firma wysyła na Twój telefon do 5 smsów dziennie, a wystarczy, że tylko je odczytasz!
Rejestracja jest w 100% darmowa , legalna i bez żadnego ryzyka!
Wystarczy podczas rejestracji podać swoje dane osobiste oraz potwierdzić numer telefonu i e-mail.
Jedyne wymaganie to posiadanie numeru telefonu w Orange lub Plusie!

Jak i ile zarobisz?
Możesz zarabiać przez czytanie smsów, ale firma oferuje również program partnerski, w którym zapraszamy ludzi do swojej struktury.
Struktura składa się z 10 poziomów poleconych. Swoją strukturę można zwiększać poprzez zapraszanie ludzi do programu wysyłając swój reflink (link do zapisu).
Na jednej osobie, która czyta codziennie po 5 smsów, generuje nam zysk nawet 1,5 $ miesięcznie!
Stawki za przeczytanie jednego smsa nie zostały jeszcze określone, powinno to się zmienić wraz z kompletnym otwarciem strony.

Jak na razie strona jest w fazie pre-lauchu, a całość ma zostać otwarta 12 grudnia tego roku.
Teraz jest czas na powiększanie struktury, żeby potem zbierać z tego zyski.
Firma proponuje też promocje, np. ostatnio można było zdobyć 250$ za to, że zaprosiło się 5 osób.

Gdzie wypłacają?
Zarobione pieniądze możemy wysłać na nasze konto bankowe poprzez kartę płatniczą z 3-cyfrowym kodem z tyłu karty.

Dowód wypłaty
Strona na razie nie wypłaca pieniędzy, bo nie jest w 100% aktywna, ale jeśli coś się ruszy postaram się dodać dowód wypłaty.

Dodatkowa oferta
Jako czynnik pomocniczy oferuję wsparcie związane z serwisem, odpowiadam na każde pytanie z nim związane, staram się pomóc w każdym możliwym problemie.
Pytania proszę pisać na e-mail [email protected] albo w postach do tematu.

Nie czekaj tylko zarejestruj się z linka wymienionego poniżej:
Reflink: http://kuczi.textcashnetwork.com/
Czysty link: http://textcashnetwork.com/


RE: Zupełna nowość w Polsce - Text Cash Network! Zarabianie przez czytanie smsów! - mysza5000 - 30-11-2011 08:56

jakie jest minium do wypłaty i czy wypłacają na paypal ?


RE: Zupełna nowość w Polsce - Text Cash Network! Zarabianie przez czytanie smsów! - Ropsont - 30-11-2011 13:37

Dziwnie zalatuje scamem...


RE: Zupełna nowość w Polsce - Text Cash Network! Zarabianie przez czytanie smsów! - Sloniasek - 30-11-2011 14:07

Czekamy na płacenie za siedzenie na kiblu Big Grin


RE: Zupełna nowość w Polsce - Text Cash Network! Zarabianie przez czytanie smsów! - Ciastek - 30-11-2011 14:32

Tez mi to pachnie scamem jak dla mnie załatwy sposób na zarobek ^^


RE: Zupełna nowość w Polsce - Text Cash Network! Zarabianie przez czytanie smsów! - polski_rolnik - 30-11-2011 22:34

Nie widziałem, żeby była możliwość wypłacenia na paypal, jedyną opcję jaką widziałem to karta płatnicza z 3-cyfrowym kodem z tyłu.
Z zarobkami jest tak - jeśli osoba, która poleciłeś bądź osoba polecona przez Twojego poleconego itd. aż do 10 poziomu czyta regularnie 5 smsów dziennie to masz zysk z tego 1,5 dolara miesiecznie.
Pewny czy to jest scam czy nie, to nie jestem, jak na razie firma nie wypłaca pieniędzy, bo jest w fazie pre-launchu, ale sądzę, że warto spróbować i najwyżej zmarnować te kilka godzin ; >


RE: Zupełna nowość w Polsce - Text Cash Network! Zarabianie przez czytanie smsów! Bonus! - polski_rolnik - 04-12-2011 02:28

Nowy konkurs wymyślony przeze mnie! Więcej info w pierwszym poście.


RE: Zupełna nowość w Polsce - Text Cash Network! Zarabianie przez czytanie smsów! Bonus! - polski_rolnik - 11-12-2011 00:56

Uwaga, odświeżony pierwszy post w temacie!


RE: TextCashNetwork.com - Zarabianie za czytanie smsów! - polski_rolnik - 13-12-2011 00:05

mój link w ostatnim czasie mógł nie działać, ale już to naprawiłem.


RE: TextCashNetwork.com - Zarabianie za czytanie smsów! - HeniutX - 18-12-2011 08:56

A jaką mam pewność, że nie będę płacić za te SMS? ..