Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? (/Temat-Do-jakiej-szkoly-uczeszczasz-46385)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - DDK - 26-11-2011 10:55

Ankieta ma za zadanie wygenerować jako takie statystyki na temat szkół Wink

Piszcie swój wybór i uzasadnienie dlaczego akurat do takiej Smile


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - Coristo - 26-11-2011 11:09

Technikum ponieważ po liceum nie będziesz miał zawodu a po technikum będziesz miał maturkę i zawód.Co prawda dłużej o rok w szkole ale warto.


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - erold - 26-11-2011 11:12

Technikum of kors ;s Dlatego że mam pozniej zawód technik nie to co w liceum ze tylko po nim na studia. No i ze względu na niższy poziom nauki niż w liceum Tongue Chociaż na lekcjach zawodowych jest zapierdol. Mechatronik 4ever


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - Magnus - 26-11-2011 12:24

Technikum - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - michal2612 - 26-11-2011 12:27

Liceum, profil biologiczno-chemiczny, po tym studia farmaceutyczne i gitara ;s


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - siampa - 26-11-2011 12:37

Liceum - Profil Medialny. Po Liceum napisze lepiej mature niz po technikum Smile


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - Sloniasek - 26-11-2011 13:12

Technikum - Elektromechanik Poj. Sam. Ostatni rok.


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - Ty27mek - 26-11-2011 13:15

Sorry, że się wplącze do tematu, ale:
Zawsze planowałem iść do ekonomika (dawniej było to liceum) w ślady brata. Jednak teraz zrobili z tego technikum.
Później jestem pewien, że pójdę na studia - kierunek ekonomiczny, do tego coś z prawa albo administracji.

I teraz moje pytanie - do czego opłaca się iść bardziej? Do technikum ekonomicznego 4 lata i później na pewno studia, czy szukać jakiegoś innego liceum ekonomicznego i siedzieć tam 3 lata?


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - michal2612 - 26-11-2011 13:34

(26-11-2011 13:15)Ty27mek napisał(a):  Sorry, że się wplącze do tematu, ale:
Zawsze planowałem iść do ekonomika (dawniej było to liceum) w ślady brata. Jednak teraz zrobili z tego technikum.
Później jestem pewien, że pójdę na studia - kierunek ekonomiczny, do tego coś z prawa albo administracji.

I teraz moje pytanie - do czego opłaca się iść bardziej? Do technikum ekonomicznego 4 lata i później na pewno studia, czy szukać jakiegoś innego liceum ekonomicznego i siedzieć tam 3 lata?

Idź tam gdzie chcesz Big Grin


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - Tech - 26-11-2011 19:26

Liceum, mat-inf. Później planuję iść na studia informatyczne.