Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anonimowe konto Allegro - jak założyć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Anonimowe konto Allegro - jak założyć? (/Temat-Anonimowe-konto-Allegro-jak-zalozyc-45088)

Strony: 1 2


Anonimowe konto Allegro - jak założyć? - M512 - 27-10-2011 13:09

Cześć

Chciałbym założyć "anonimowe" konto na Allegro, tz. nie chcę w nim podawać swoich prawdziwych danych (podałbym jedynie w ustawieniach wypłat z Płacę z Allegro). Z tego co wiem konto Allegro po założeniu trzeba aktywować, jak to zrobić w najbardziej bezpieczny sposób (nie chcę podawać swojego adresu oraz prawdziwych danych)?


RE: Anonimowe konto Allegro - jak założyć? - Sloniasek - 27-10-2011 13:18

Musisz podać prawdziwe dane bo do domu przychodzi list aktywacyjny.


RE: Anonimowe konto Allegro - jak założyć? - m4rcin93 - 27-10-2011 13:34

a co jakieś lewe interesy się szykują ?
nie ma tak dobrze Wink


RE: Anonimowe konto Allegro - jak założyć? - Scoobyx - 27-10-2011 14:47

Stop wałkom na allegro. Oszustów szybko łapią Wink


RE: Anonimowe konto Allegro - jak założyć? - Dramer - 28-10-2011 13:43

idź na pocztę i załóż skrytkę pocztową to odnośnie adresu nie mam pomysłu jak z imieniem i nazwiskiem Big Grin


RE: Anonimowe konto Allegro - jak założyć? - Tomek - 28-10-2011 18:08

ja ci polecam kupowanie bez rejestracji (taka funkcja na allegro)


RE: Anonimowe konto Allegro - jak założyć? - cpr - 28-10-2011 20:02

(28-10-2011 18:08)Tomek napisał(a):  ja ci polecam kupowanie bez rejestracji (taka funkcja na allegro)

..., nom tylko, że on chce sprzedawać, a nie kupować.


RE: Anonimowe konto Allegro - jak założyć? - Tomek - 28-10-2011 20:30

aha...


RE: Anonimowe konto Allegro - jak założyć? - Nextor - 28-10-2011 20:46

NIE OSZUKASZ NIKOGO I JUŻ ; > Ale po IP cie lajtowo znajdą podaj mi Teraz twoje IP to ci powiem skąd jestes :>>


RE: Anonimowe konto Allegro - jak założyć? - cpr - 28-10-2011 20:54

(28-10-2011 20:46)Nextor napisał(a):  NIE OSZUKASZ NIKOGO I JUŻ ; > Ale po IP cie lajtowo znajdą podaj mi Teraz twoje IP to ci powiem skąd jestes :>>

Może nie w temacie, ale...

strasznie śmieszna wypowiedź. Po IP każdy w necie znajdzie MNIEJ WIĘCEJ i zlokalizuje miejscowość, ale o dokładnej lokalizacji zwykli użytkownicy mogą zapomnieć Smile