Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - Super Zarobki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik - Super Zarobki! (/Temat-Poradnik-Super-Zarobki-43856)

Strony: 1 2


Poradnik - Super Zarobki! - Psek - 02-10-2011 17:35

Witam,

Wczoraj zacząłem testować moją bardzo dobrą metodę która przynosi mi bardzo duże zyski, wykres:

http://imageshack.us/photo/my-images/135/zarobki.jpg/

Od razu mówię że nie daję do oceny moderatorom ponieważ mogliby oni zarobić bardzo dużo za darmolaJerk2

Ilość pieniędzy zarobionych zależy od czasu pracy, dziś poświęciłem max.1h.

Cena metody to 20$.


RE: Poradnik - Super Zarobki! - FireMedia - 02-10-2011 17:46

Mówisz ze wczoraj zacząłeś testować i już mówisz że przynosi ci zyski? trochę za wcześnie na tak odważne wnioski moim zdaniemTongue


RE: Poradnik - Super Zarobki! - bmw00 - 02-10-2011 17:49

Psek pamietam jak zaczynałeś od 1 $ do 5 $ , a teraż takie zarobki ? Ile dziennie zarabiasz ?
20 $ , nikt ci nie kupi za taką cene bez recenzji , tańsze są poradniki i lepsze ; )


RE: Poradnik - Super Zarobki! - Psek - 02-10-2011 17:52

Czy z poradników zarabiasz po 30-50 $ dziennie? chyba nie.

@FC
Kiedyś testowałem tą metode tylko że w innej formie i też przynosiła zyski przez kilka tygodni.


RE: Poradnik - Super Zarobki! - Driver - 02-10-2011 17:56

UWAGA!

To jest osuszt , wiec poradnik to tez moze byc fail!


RE: Poradnik - Super Zarobki! - Psek - 02-10-2011 17:57

Mogę Ci nawet dać przed wpłatą poradnik.


RE: Poradnik - Super Zarobki! - Driver - 02-10-2011 17:58

to przeslij mi link na pw - jak nie fail to wplace


RE: Poradnik - Super Zarobki! - haggard - 02-10-2011 17:59

Cytat:Od razu mówię że nie daję do oceny moderatorom ponieważ mogliby oni zarobić bardzo dużo za darmola
Tym samym znacznie ograniczasz ilość klientów.

Poza tym 20$ za Twoje rady, które można znaleźć za darmo(pełno darmowych poradników, albo niegdyś-darmowych), są nieopłacalne Tongue
Ilość kasy zależy od ilość pracy?
WOW, NO WAY !!

Człowieku, pracując wiadomo, że się będzie mialo kasę. Nawet z tej metody youtube, tak jak zapewne każdy zaczynał, więc wystarczy z niej korzystać i pracować, a nie się obijać i będzie kasa. Nie trzeba tracić 20$ (60zł drogą nie chodzi) na Twoje rady.

Z doświadczenia wiem, że pracując dokładnie i systematycznie, będziesz miał lepsze zarobki niż z czyjejś metody..


RE: Poradnik - Super Zarobki! - Psek - 02-10-2011 18:02

(02-10-2011 17:58)Driver napisał(a):  to przeslij mi link na pw - jak nie fail to wplace

Specjalnie to i tak napisałeś, a kasy bys i tak nie dał..


RE: Poradnik - Super Zarobki! - bmw00 - 02-10-2011 18:14

(02-10-2011 18:02)Psek napisał(a):  
(02-10-2011 17:58)Driver napisał(a):  to przeslij mi link na pw - jak nie fail to wplace

Specjalnie to i tak napisałeś, a kasy bys i tak nie dał..


Haha rozbrajasz mnie ,,Psek'' , zachowaj ten poradnik dla siebie i zarabiaj dziennie po 50 $ bo i tak ci nikt nie kupi .