Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ref + Pomoc] Progamingmontage Zaczyna Działalność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: [Ref + Pomoc] Progamingmontage Zaczyna Działalność (/Temat-Ref-Pomoc-Progamingmontage-Zaczyna-Dzialalnosc-40766)



[Ref + Pomoc] Progamingmontage Zaczyna Działalność - ProGamingMontage - 31-07-2011 15:16

Cześć Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem Zerli z ProGamingMontage.
Zarabiam na sharecash, i chciałbym wam w tym też pomóc!
Jestem zaufaną osobą prowadzę kanał na youtube (nie bede spamował likiem) Jak ktoś ciekawy jest to znajdzie .
Posiadam ponad 1,3k subskrybentów. Na kanał potrzebuje zarabiać aby posiadać coraz to lepszy sprzęt. Jeżeli wiecie o co chodzi to nagrywarki HD nie są tanie


Zaczynając zabawę z ShareCash, miałem już pierwszego dnia zarobione 5$ na 1 filmie. Nie będe wam zdradzał moich sposobów. Bo zarabiam już na tym od dłuższego czasu, i posiadam już pewne doświadczenie. Jeżeli przenosisz się bądź zaczynasz zabawę w serwisie ShareCash. To jest to miejsce dla ciebie!

Dla osób które zarejestrują się z mojego linka proponuje bardzo ciekawą ofertę:
Pomoc 24/7! Przez e-mail, lub youtube (odpowiedź dostaniecie natychmiast! (jeżeli e-mail)
Pomogę wam znalezieniu niszy
Dokładnie wytłumacze jak tworzyć filmy, jak je edytować, jak nazywać tagować, itp.
Podam wam sposoby na to jak zamiast zarabiać na niszy $ będziecie zarabiać na niej x10$
Dostaniecie ode mnie pomoc w postaci promocji waszych filmów:
-wyświetlenia
-oceny
-favourite'y
-subskrybje (jeżeli chcecie)
-jeszcze nie potwierdzone ale też komenty

Podoba wam się oferta?

W takim razie bardzo serdecznie zapraszam was do rejestracji i kontaktu ze mną:
Ref link: http://sharecash.org...php?ref=1280670
Kontakt ze mną:
e-mail: [email protected]
yt: ProGamingMontage


RE: [Ref + Pomoc] Progamingmontage Zaczyna Działalność - m4rcin93 - 31-07-2011 16:17

a w tej bajce były smoki ?


RE: [Ref + Pomoc] Progamingmontage Zaczyna Działalność - ProGamingMontage - 31-07-2011 18:23

Nie rozumiem co masz na myśli? Moi ref'y nie narzekają z niczym ich nie okłamałem, posiadają dobrą pomoc. Im więcej oni zarobia tym wiecej i ja. Więc przykładam się aby posiadali wszystko co potrzeba


RE: [Ref + Pomoc] Progamingmontage Zaczyna Działalność - bmw00 - 01-08-2011 11:13

Pokaz screeny z zarobków


RE: [Ref + Pomoc] Progamingmontage Zaczyna Działalność - ProGamingMontage - 01-08-2011 12:21

Nie potrzebne są one tobie, poniważ i tak każdy głupi potrafiłby zmienić w przeglądarke wartość zarobków i wkleić. Jest to bez sensu


RE: [Ref + Pomoc] Progamingmontage Zaczyna Działalność - Nokaut - 01-08-2011 15:15

-.- to musia pisac 14/15/16 - latek albo i w dół. Smile


RE: [Ref + Pomoc] Progamingmontage Zaczyna Działalność - mrxardas - 14-08-2011 00:02

(01-08-2011 15:15)Nokaut napisał(a):  -.- to musia pisac 14/15/16 - latek albo i w dół. Smile
dokładnie, widziałem jego ryj na YouTube i obstawiam na góra 13 lat.

A co do tematu:
To co tam niby nauczysz to każdy głupi potrafi, z tego co widziałem nie masz nawet żadnych filmów związanych z zarabianiem d... .
Więc nie spamuj i nie naciągaj innych na twoją `pseudo` pomoc,
dopóki nie dasz jakiś dowodów.