Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy (/Temat-Brutalny-atak-strazy-miejskiej-na-sprzedawce-truskawek-Centrum-Warszawy-40088)

Strony: 1 2 3


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - Morgoth2 - 16-07-2011 21:54

Cytat: @komorowo

Zal to mi ciebie gamoniu, przez takich jak ty jestesmy uwazani za burakow i talatajstwo. Sprzedawca lamie prawo, sprzedawca dyma innych sprzedawcow z Warszawy, ktorzy regularnie oplacaja swoje miejsca handlowe...sprzedawca, jak typowy zlodziej i lump, chcial na lewo dorobic...i jeszcze 'pokrzywdzony'. W pizdu z takim narodem, gdzie kazdy taki gamon kombinuje jak obejsc prawo, jak ukrasc, jak nie placic. Dorosniesz to zrozumiesz, ze w 'twoim kraju' mialbys tak jak w afryce...
DobryFanatyk 3 godz. temu 7

@pejaslumsattackpl

Widac, ze fan pei a.k.a. wesz, ogr bez wyksztalcenia i prawka... A jak jakis gimnazjalista zabierze ci komorke, ktora tata z mama ci kupili, to pierwszy bedziesz prosil policje (straz miejska) o pomoc. Lamus jestes i mam nadzieje, ze kiedys taki sprzedawca orznie twoja rodzine, tak jak ten z filmiku orznal Warszawiakow.
DobryFanatyk 3 godz. temu 5

2wie bardzo dobre odpowiedzi na ten filmik... Może zachowanie było zbyt agresywne ale jak najbardziej popieram zatrzymywanie takich osób


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - mikolaj90 - 16-07-2011 22:03

Przeczytałem 2 komentarze tego gościa i nie zgadzam się nim. Sorry, ale widać po wypowiedzi, że jest jeszcze gorszy od naszej policji i po prostu popiera jej zachowanie. Niestety zawsze są ludzie, którzy piszą; robią na odwrót. Jest zło i jest dobro.


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - MareKSG - 17-07-2011 12:40

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=rwPA9W1Ygc8[/my-youtube]

Ciekawe jaką karę dostałby ktoś, gdyby zrobił coś podobnego z kamerą TVN Turbo (program Uwaga Pirat).


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - omisiu - 17-07-2011 22:38

Jak ktoś ma odmienne zdanie jak wszyscy to zaraz jest be. Typowe dla Polaków...
Jak byście się czuli jak by obok was rzucano petardy a wy nie moglibyście zareagować?? A taką właśnie jak i wiele innych sytuacji mieli policjanci zabezpieczający 30.06.2011 demonstrację solidarności za dychę.


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - Morgoth2 - 17-07-2011 22:51

(17-07-2011 22:38)omisiu napisał(a):  Jak ktoś ma odmienne zdanie jak wszyscy to zaraz jest be. Typowe dla Polaków...
Jak byście się czuli jak by obok was rzucano petardy a wy nie moglibyście zareagować?? A taką właśnie jak i wiele innych sytuacji mieli policjanci zabezpieczający 30.06.2011 demonstrację solidarności za dychę.
Dokładnie Smile

a co do osoby co pisała nad Tobą... to widać że to jakiś pisowiec >.<


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - MareKSG - 17-07-2011 23:04

(17-07-2011 22:51)Morgoth2 napisał(a):  Dokładnie Smile

a co do osoby co pisała nad Tobą... to widać że to jakiś pisowiec >.<

Co ma piernik do wiatraka? Rolleyes I PO i PIS to dla mnie wielkie ścierwa, wrzody na dupie całego narodu.


Nie ma co dyskutować... Sorry ale wk*rwia mnie, gdy idę na policję z kolegą zgłosić zaginięcie jego ojca, a policja zamiast go szukać tylko mówi, że to robi i w końcu chłopak sam znalazł zwłoki swojego ojca.

Jakim prawem mogą zaciągnąć w krzaki kogoś kto idzie spokojnie, spałować taką osobę i wpakować do suki?

Jakim prawem mogą niszczyć czyjeś mienie (telefony, aparaty) gdy filmuje się ich wyczyny?

Jakim prawem spałowali na śmierć 14-to czy 13-to letniego chłopaka? Może bali się, że ich zaatakuje?

Jakim prawem strzelają z broni gładkolufowej do osoby, który biegnie, by wcześniej wejść na stadion?

Takich przypadków można wymienić mnóstwo więc otwórzcie w końcu oczy, bo jesteście zaślepieni mitem o cudownej policji. Nie mówię tu oczywiście o wszystkich ale o większości wykonujących ten zawód - oni po prostu nie powinni być stróżami prawa skoro sami je łamią. Powiedzcie mi dlaczego mój wujek, który policjantem nie był tylko zwykłym klawiszem mógł jeździć 160 km/h w terenie zabudowanym, a gdy policja go zatrzymała wystarczyło, że pokazał identyfikator czy odznakę (nie wiem co to było) i jechał dalej?


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - Morgoth2 - 17-07-2011 23:11

bad and good cop... zależy jak się trafi, tak jak to jest na świecie. Ale ważne też jest pamiętanie o tych dobrych Wink Pisząc że policja to skurwiele plugawisz mienie wielu oddanych policjantów. Wink


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - omisiu - 18-07-2011 07:51

@ marek Co do wujka swój swemu nic nie zrobi w każdej profesji. Lekarz lekarzowi pomoże za darmo a raczej z naszych pieniędzy. Takie zasady w świecie panują i basta.

Nie wiadomo czy się nie rzucał zbytnio. Widziałem sytuację pod swoim domem do sąsiada przyjechała "policja" a on na radiowóz siadał, mówił funkcjonariuszom na Ty o oni mu na pan. Skakali w okół niego jak marionetki.

Co do poszukiwania ostatnio matka 20 parę lat szukała z policją syna, który wyszedł z domu i nie wrócił- był u kolegi. Policja po 5 godzinach szukała. Z 2 strony gdzie była matka, że się dzieckiem nie zainteresowała??

Co do niszczenia jeżeli nie wyraża zgody na przetwarzanie wizerunku to paragraf zawsze się znajdzie. Też bym tak zrobił jakby gówniarz mnie nagrywał jakiś:/


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - mikolaj90 - 18-07-2011 09:16

Cytat:a co do osoby co pisała nad Tobą... to widać że to jakiś pisowiec >.<

Nie mieszaj proszę tego w politykę.

Prawda jest taka, że policja jest tam gdzie ich nie potrzeba. Nie wynika to z ich winy a winy prawa. Policjant ma takie prawo, że nawet nie może strzelić do przestępcy, jedyne co może to 10 strzałów ostrzegawczych w powietrze i wszystko. Pamiętacie akcje gdy policjant zwracał uwagę jakimś (nie pamiętam ilu) typkom ? Zabili oni tego policjanta.

Prawdziwa policja istnieje jedynie w krajach Ameryki. Tam nie ma, że nie, że boli. Po prostu jedzie ktoś po pijaku to gonią go 10 radiowozami aż go złapią, jak zacznie uciekać to tak długą go gonią aż złapią, są brutalni wobec przestępców i jest to zaleta.

Niedawno oglądałem program na Discovery i był fragment, gdzie meksykańska policja złapała pewnego porywacza. Zmuszali go, żeby powiedział gdzie przetrzymuje ofiarę, gdy nic nie mówił rzucali nim po ziemi i bili, jak nie chciał jeszcze powiedzieć to przewiesili go przez bardzo wysoki mur, budynek (około 50 metrów, nie wiem dokładnie) i powiedzieli, że jak nie powie to go puszczą. Od razu powiedział.

Gdyby istniała w Polsce taka policja, to przestępczość, złodziejstwo i tak dalej spadła by bardzo mocno.


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - Sloniasek - 18-07-2011 09:16

Przecież ten filmik ma grubo ponad 2 lata Wink po co takie starocie wrzucacie.