Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Lukasz36016 - 11-08-2012 11:48

Dla mnie to jest chyba jakaś kpina... od około połowy lipca, czyli prawie miesiąc, ZERO downloadu, zero, ludzie piszą że nie da się pobrać, a ja dostrzegam że problem nie zaliczania pobrań i ofert nadal się pięknie utrzymuje... Nie ma co zarabiać w serwisie który nie daje zarabiać...


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - dziend0bry - 11-08-2012 13:47

Co jest z wyplatami? Kiedy dostaniecie raport z CPA?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - bytomiok - 18-08-2012 09:04

Działa wam filecom?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Sloniasek - 18-08-2012 09:14

Coś nie działa, ale sądzę że to tylko przejściowe problemy.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 24-08-2012 16:13

Bardzo proszę wszystkich, żeby ustawili kraj pochodzenia zgodnie ze stanem faktycznym !!!
Nie rozumiem dlaczego Polak ustawia sobie,że jest Niemcem lub Amerykaninem
Proszę potraktować to poważnie, gdyż potrzebujemy tych informacji dla celów marketingowych.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Symbian - 24-08-2012 18:02

Jeżeli znów zacznie normalnie zaliczać pobrania dajcie znać.Big Grin


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - seba12a - 27-08-2012 09:43

Czyli co program już nie działa czy jak. Bo nie wiem czy zaczynać u nich czy gdzies indziej.

Jaki jest maksymalny rozmiar pliku, który mogę uploadować ?


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - wiktor112233 - 27-08-2012 12:25

@up 1GB


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - kacperiks - 31-08-2012 22:32

Nie wiem jakie wy macie problemy... Mi normalnie wpadają pobrania.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - SharKi - 02-09-2012 13:14

@up, mnie tak samo Wink