Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! (/Temat-FireCash-org-Stawki-lepsze-niz-Sharecash-37245)



RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - malpa2 - 20-03-2012 12:59

Nie wszystkie, bo w większości trzeba wpisać nr komórki i potem wysłać sms STOP coś tam za 15-20 groszy, aby nie przychodziły nam płatne smsy.


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - thomasward - 21-03-2012 18:18

Łuhu, mam niszę! Przy jednym, kiepskim filmiku już trzy pobrania w tym jedno z USA wpadły!


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 21-03-2012 18:25

Gratulacje Tongue


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - FireMedia - 21-03-2012 19:50

Właśnie dostaliśmy informacje od NAJWIĘKSZEJ FIRMY CONTENT LOCKER(Adscend Media) o naszej pozycji w ich TOP, wskoczyliśmy na podium, jesteśmy na 3 miejscu, i niewiele nam brakuje do 1 miejsca ! Z tej okazji do godziny 24 podwyższamy stawki o 30% !

W dniu 2012-03-21 19:52, Jeremy pisze:
> It varies each day. You actually are #1 today. I think you're usually #2 and sometimes #3


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Driver - 21-03-2012 20:06

mi też niestety nie wpada nic od 2 tygodni ... wcześniej zawsze coś codziennie wpadło - nawet to $0,1


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Filipus - 21-03-2012 20:07

Maciek, mógłbyś nie spamować Swoim linkiem do adf.ly? Smile Nikt i tak Ci nie ściągnie Tego gów** z firecasha. ;3


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - thomasward - 25-03-2012 16:44

Nie mogę z serwera usunąć 5 plików starych. Pobrań nie generują i generować nie będą. Tongue


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Rio - 26-03-2012 17:03

Firecashu wiadomo już kiedy rozwiążecie problemy z Paypalem gdyż mam 10$ na koncie a potrzebowałbym wypłacić gdyż chciałbym coś kupić ( na AP lub rachunek bankowy raczej nie chce wypłacać) Wink


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - Sloniasek - 26-03-2012 21:02

Mi również odechciało się , bo nic narazie nie wpada.. bloga też trochę zaniedbałem Big Grin


RE: FireCash.org - Stawki lepsze niż Sharecash !! - matiss34 - 05-04-2012 17:29

Moje pytanie, co z polską wersją strony, miała być w maju ubiegłego roku