Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Witajcie forumowicze! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Witajcie forumowicze! (/Temat-Witajcie-forumowicze-22753)

Strony: 1 2 3 4 5


Witajcie forumowicze! - Terminator - 09-06-2008 21:06

Witajcie drodzy forumowicze.

Otóż po przemyślaniach moich, wziołem się w garść i postanowiłem, że wrócę na to forum i postaram sie wszystko wynagrodzić, tym co mam zaległę refbacki lub nie dopisanych poleconych. Premią ok 1$ za poszkodowanie, płacę na mbank 2.5 zł lub na ap. Ale co do tego to zależy jak się dogadamy, ale nie będę odbiegał od tematu.



Dużo ostatnio było nie porozumień ale postaram się wszystko wyjaśnić.
U kilku osób załapałem dobrych pozytywów i się nie zawiodli na mnie, więc bądźcie pewni, że nie zawiedziecie się na mnie nigdy i dajcie mi tą jedyną, ostatnią szansę powrotu.

Jeśli wasza decyzja będzie na tak, to myślę, że dużo tutaj także wniosę. Mam taki cel jak np. konkursy. Bo ostatnio widzę, że Tomciozet nie ma czasu na realizowanie konkursów i mógł bym przejąć jego interes i organiozwać konkursy. Nagrody były by dość wysokie np. za 1 miejsce ok. 15$ lub jakaś nagroda. Wszystko byśmy ustalily czy były by to koszulki z logiem forum lub coś innego. Postaram się także od czasu do czasu rozreklamować forum zarabiam.com na moim. Gdy będę w stanie pomóc zawsze to zrobie.

Trochę się rozpisałem, ale nie będę za dużo tu pisał, bo wypowiedź to tylko wypowiedź ale najbardziej liczy się co ja zrobie niż słowa, bo słowa to nie wszystko.

Zapraszam do głosowania w sondzie.

Sonda trwa do Wtorku do godziny 22:00. Jest ustawiona na Środę ale to przez pomyłkę, więc jutro o 22 oficjlanie zamykamy.

Pozdrawiam serdecznie, eXv - chyba zapomniałem się nawet przedstawić. Sorka.

Jeśli, ktoś dał nie odpowiedni głos, można zawsze zmienic odp. odpisując tu, że dajesz np. tak i wtedy odejmujemy 1 głos.


- JereManU - 09-06-2008 21:21

Zagłosowałem na tak, głównie dlatego, iż nęcą mnie:
Terminator napisał(a):Nagrody były by dość wysokie np. za 1 miejsce ok. 15$ lub jakaś nagroda.

:idea: :idea: :idea:


- Terminator - 09-06-2008 21:23

Myślę, że przydały by się konkursy bardzo z wysokimi nagrodami uczestników będzie minimum 20, będzie coś podobnego jak toto lotek, ale będzie to konkurs w formie zabawy.


- BizNET - 09-06-2008 21:32

Pod żadnym pozorem proszę nie brać pod uwagę nagród itd! Proszę nie czarować kasą bo to nie na tym polega by przekupić bycie na forum!


Proszę pamiętać przy głosowaniu że ten user miał już ostatnią szansę (raz był już odbanowany)


- Terminator - 10-06-2008 05:39

Tak, rozumiem, więc nagród proszę nie brać pod uwagę ale po za tym obiecuje, że będzie takie coś ale proszę to przemyśleć dokładnie.

I chcę dodać jeszcze, że jeśli ktoś jest przeciw ale zgadza się na okres próbny np. miesiąc, 2 tyg. to proszę odpisać teraz w tym temacie. I niech każdy nie patrzy, na kogo innego lecz na siebie np. czy moje transakcje byly z wami udane np. wymiana, pozyczka itd.


- Tomsh - 10-06-2008 14:28

JereManU napisał(a):Zagłosowałem na tak, głównie dlatego, iż nęcą mnie: Terminator napisał/a:
Nagrody były by dość wysokie np. za 1 miejsce ok. 15$ lub jakaś nagroda.
To i tak nie będzie jego kasa, tylko nasza, więc nie widze w tym jakiejs dobrej chęci, równie dobrze konkursy mógłby wykonywać ktoś inny...
Terminator napisał(a):Jeśli wasza decyzja będzie na tak, to myślę, że dużo tutaj także wniosę.
Byłeś już na tym forum troche czasu, ale za dużo nic nie wniosłeś, tylko zamieszanie, więc teraz taka chęc poprawy a potem powrót do starych nawyków.

Taki offtop :-)
Terminator napisał(a):koszulki z logiem forum
Takie coś bym chciał
Terminator napisał(a):U kilku osób załapałem dobrych pozytywów
Jak i negatywów.
Terminator napisał(a):I chcę dodać jeszcze, że jeśli ktoś jest przeciw ale zgadza się na okres próbny np. miesiąc, 2 tyg. to proszę odpisać teraz w tym temacie.
Okres próbny miałeś już po pierwszym odbanowaniu, ale z niego nie skorzystałeś.
Terminator napisał(a):I niech każdy nie patrzy, na kogo innego lecz na siebie np. czy moje transakcje byly z wami udane np. wymiana, pozyczka itd.
I dlatego nie głosuję w tej ankiecie. Nie miałem z tym userem żadnych styczności, więc nie mnie to oceniać. Nie jestem ani na TAK, ani na NIE.


- Terminator - 10-06-2008 14:31

A co do nagrod to bedzie pula ale mozey i dam na 1 miejsce od siebie wiec nie pisze ze bedzie tu moja czy nie moja. To zobaczymy jaki bedzie budzet przeznaczony. Jak bedzie mniejsza to sam pewnie.

I prosze o to, ze jesli ktos mnie nie zna to niech nie glosuje bo moze tylko zaszkodzic sondzie. Pozdrawiam


- mrw111 - 10-06-2008 15:59

ja dałem na: TAK


- sebolek321 - 10-06-2008 17:06

Ja daje Tak ale przypadkowo kliknąłem nie...


- kryta - 10-06-2008 17:11

Ja dałem TAK :-)