Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co zbieracie pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na co zbieracie pieniądze? (/Temat-Na-co-zbieracie-pieniadze-22604)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- biegi92 - 04-06-2008 17:56

DaGoor napisał(a):Ja musze mieć biegi :idea:

I znowu temat o mnieTongue :->

Ja jeszcze nie wiem na co zbieramTongue bo duzo to jeszzce nie zarobilemBig Grin ale mam okazje bo w 07bux mam ponad 5$ dziennie;d :-?


- BizNET - 04-06-2008 19:23

garenge pamiętam jeszcze z czasów mojego forum e-motor.info ;-) Tez fajnie pisało się o motorkach


Ja całe życie mam do czynienia z motocyklami i od zawsze jakiś miałem. Moim największym marzeniem w tej kategorii było by YAMAHA R6, narazie jestem zbyt młody i zbyt mało szmalowny na to cacuszko :-P


- loczekkk - 04-06-2008 19:34

Xonic, to może przywrócisz to forum?


- travispl - 04-06-2008 20:00

DaGoor. Ja jestem wogole za zrobieniem dzialu :-) ja bym chcial jakas aprilie. I tak jak ty nie nawidze skuterow. Nie dosc ze z plastiku to jeszcze automat :/


- BizNET - 04-06-2008 20:10

Loczek, tak się składa że zatraciłem je, nie chcę nawet tłumaczyć w jaki sposób ale bardzo żałuję bo lubiłem tamto forum...

Mógł bym zrobić ale było by wszystko na nowo... I z pewnością potrzebował bym adminów bo tam już na pewno nie wyrobię :-(


- loczekkk - 04-06-2008 20:14

No możemy zacząć na nowo, mógł bym być adminem od strony technicznej lub zajmować się moderowaniem itd.


- BizNET - 04-06-2008 20:22

No spoko... Tylko czy masz na to czas?

Bo często tak jest że później każdy zapomina i wiesz...


- loczekkk - 04-06-2008 20:38

Oczywiście, że mam wkońcu wakacje prawie są.


- garenge - 04-06-2008 20:48

ZGŁASZAM SIE NA ADMINA!!Tongue


- Tomsh - 04-06-2008 20:48

travispl napisał(a):I tak jak ty nie nawidze skuterow
Lubie skutery :-) i mam jednego :-) chinol ale po wizycie u fachowca jeździ jak japoniec :-P
travispl napisał(a):Nie dosc ze z plastiku to jeszcze automat :/
z tym się trzeba zgodzić, ale skuter został stworzony do jazdy głownie po równym torze (szosie), a nie po wybojach, więc tutaj za bardzo wytrzymała obudowa nie gra roli :-)
Cytat:A ja sobie zbieram na moto typ Yamaha DT 80
Mój kumpel ma taką tylko 125 :-) fajny motorek :-)

Osobiście kupiłbym sobie crossa/enduro ale... ehh zawsze jest to ale..
Loczek napisał(a):Oczywiście, że mam wkońcu wakacje prawie są.
Czas na wakacjach to ma prawie każdy, wiec wiesz... :-)
BizNET napisał(a):Mógł bym zrobić ale było by wszystko na nowo... I z pewnością potrzebował bym adminów bo tam już na pewno nie wyrobię
Tu mógłbym się zgłosić :-P