Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót po latach :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Powrót po latach :D (/Temat-Powrot-po-latach-D-167013)



Powrót po latach :D - Sashimo - 18-03-2020 10:13

Hej wszystkim Tongue

Kurde nie było mnie tu z 5-6lat Big Grin

Z powodów oczywistych siedzę teraz w domu i nie mam co robić i tak sobie przypomniałem o tym forum.

Mam pytanie co do zarabiania jak się teraz zarabia ? czy strony typu FireCash jeszcze istnieją bo z tego co widzę FC nie działa od 2018 roku Big Grin

Może mnie ktoś nakierować ogólnie co jest teraz na topie czy hacki do gier jeszcze się sprzedają itd.


RE: Powrót po latach :D - mysc - 18-03-2020 10:27

@[Sashimo]

Po takim czasie, zacznij od zapoznania się z vademecum: https://zarabiam.com/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-PRAWDZIWE-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943 Smile

Bardzo proste do wdrożenie są wszelkie metody oparte o marketing szeptany, dodawanie darmowych ogłoszeń, a także zarabianie za pośrednictwem fake-kont w social mediach.

Metody używane do promocji sms'ów i ofert PPA, można z powodzeniem wykorzystywać także w tradycyjnej afiliacji Smile Hacki nadal się sprzedają, zarówno w PL (sms'y) jak i za granicą. Temat jednak nie jest już w PL 'na topie' i zajmuje się nim zdecydowana mniejszość.


Obecnie najpopularniejsze kampanie to: (kolejność przypadkowa)

- portale randkowe/erotyczne
- konkursy e-mail submit
- inwestycje
- pożyczki
- suplementy diety
- kampanie dot. filmów online


Na Twoim miejscu zacząłbym od dwóch pierwszy, a więc:

- portale randkowe/erotyczne
- konkursy e-mail submit

Są stosunkowo proste do rozpoczęcia promocji i nie wymagają ponoszenia kosztów przez użytkowników.


Pozdrawiam!
mysc


RE: Powrót po latach :D - arczi90 - 15-04-2020 17:27

Poposzę o linka, albo odpowiedź jak zarabiać na

- portale randkowe/erotyczne
- konkursy e-mail submit


RE: Powrót po latach :D - Netheon - 17-04-2020 15:21

Jak chcesz to mam sporo materiałów (e-booki, kursy, poradniki) + programów do zarabiania w sieci, w różny sposób, od e-commerce i digital marketing (fb ads, social media) az po różne sieci partnerskie,ppa itd. oczywiście materiały i programy w języku ang, bo w pl nie ma nic na prawde sensownego jak na moje oko a siedze w tym juz sporo i wiedza dostepna na zamknietych zagranicznych forach jest bezcennaWink jak jestes zainteresowany to pisz na priv


RE: Powrót po latach :D - qwertybsk - 19-04-2020 19:51

FireAds Smile


RE: Powrót po latach :D - cezar78 - 19-04-2020 22:17

Promuj oferty CPA randkowe, konwertują dobrze i nie trzeba super stargetowanego ruchu. Ja mam nawet leady z komentarzy na interii