Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób 50 zł dziennie za wypełnianie formularzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Zarób 50 zł dziennie za wypełnianie formularzy (/Temat-Zarob-50-zl-dziennie-za-wypelnianie-formularzy-163317)



Zarób 50 zł dziennie za wypełnianie formularzy - EfectiveWork - 03-07-2019 15:44

Cześć,

Oferuję stałą współpracę z osobami(maksymalnie 2 osoby - na początku 1 osoba), które będą przez tydzień czasu(testowo) wypełniać bezpłatny formularz oczywiście podając nie swoje dane. Zależy mi na tym aby po wypełnieniu formularza użytkownik otrzymał oferty firm, które obliczy generator. Tutaj nic nie płacimy, nic nie pobieramy, uzupełniamy dane wybierając wygodne nam opcję. Wszystko dokładnie wytłumaczę osobie, którą wybiorę i która będzie zainteresowana współpracą.

Warunki:

- Zależy mi na współpracy z osobami z jakimś już stażem

- Współpraca testowo na tydzień, jeżeli faktycznie wszystko będzie wyglądać dobrze to jest możliwość jej przedłużenia.

- Formularze wypełniamy na komórce dlatego ważnym jest aby mieć zmienne IP(Raczej wszystkie sieci je mają - chyba)

- Aby otrzymać 50 zł należy wypełnić 50 formularzy. A więc wychodzi 1 zł za formularz. Wypełnienie formularza trwa 1 minutę maksymalnie. Samo wypełnianie jest banalnie proste.

- Oczywiście każde wypełnienie jest kontrolowane przeze mnie dlatego podejmę współpracę tylko z osobami uczciwymi, zdecydowanymi. Zależy mi na poważnej współpracy.

- WAŻNYM JEST ABY FORMULARZE BYŁY WYPEŁNIANIE NATURALNIE CZYLI 10 formularzy można od razu wysłać jeden po drugim, następne 10 po 2 godzinach, następne 10 znowu po 2 godzinach itp. Zależy mi aby były rozłożone na przestrzeni całego dnia.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Płatność po tygodniu czyli 7 dniach wykonuję albo na bank albo paypal. Tak jak mówię działanie to określam jako testowe.

W piątek wyjeżdżam na wakacje z rodziną i wracam 15 lipca. A więc do 15 lipca czekam tutaj na zgłoszenia osób zainteresowanych. 15 lipca wybiorę jedną osobę i jeżeli wszystko wyjdzie dobrze to w kolejnym tygodniu wybiorę jeszcze jedną osobę.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tutaj w temacie.

Pozdrawiam


RE: Zarób 50 zł dziennie za wypełnianie formularzy - mintek14 - 03-07-2019 19:52

Napisz do mnie


RE: Zarób 50 zł dziennie za wypełnianie formularzy - Shimeon - 03-07-2019 19:54

Witam.

(03-07-2019 15:44)EfectiveWork napisał(a):  - WAŻNYM JEST ABY FORMULARZE BYŁY WYPEŁNIANIE NATURALNIE CZYLI 10 formularzy można od razu wysłać jeden po drugim, następne 10 po 2 godzinach, następne 10 znowu po 2 godzinach itp. Zależy mi aby były rozłożone na przestrzeni całego dnia.

Mi takie coś odpowiada, dlatego się zgłaszam na testy. Smile


RE: Zarób 50 zł dziennie za wypełnianie formularzy - milosz998 - 03-07-2019 20:57

Jestem chętny Smile

Warunki spełniam


RE: Zarób 50 zł dziennie za wypełnianie formularzy - dexter2 - 03-07-2019 20:59

Podeslij Pw jestem zainteresowany


RE: Zarób 50 zł dziennie za wypełnianie formularzy - priestos - 03-07-2019 21:03

Jestem zainteresowany mam mnóstwo czasu i chęci Smile


RE: Zarób 50 zł dziennie za wypełnianie formularzy - SterydKrD - 03-07-2019 22:39

Jestem zainteresowany zapraszam priv Wink


Zarób 50 zł dziennie za wypełnianie formularzy - Majka - 04-07-2019 12:35

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.


RE: Zarób 50 zł dziennie za wypełnianie formularzy - mintek14 - 04-07-2019 20:41

Dlaczego temat trafił do archiwum ?


RE: Zarób 50 zł dziennie za wypełnianie formularzy - Arczit - 05-07-2019 08:10

Zainteresowany Smile Spełniam wszystkie podane przez Ciebie wymagania.