Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie konta Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie konta Allegro (/Temat-Kupie-konta-Allegro-163246)



Kupie konta Allegro - zarobki11 - 27-06-2019 23:01

1.Nazwa przedmiotu :Kupie konta Allegro
2.Opis przedmiotu :Kupie konta Allegro które ma aktywną sprzedaż zostało potwierdzone za pomocą banku na twoje dane osobowe. Konto nie jest młodzieżowe i posiada wszystkie funkcje. Nie może mieć blokady sprzedaży ani ostrzeżeń. Może być to nowe konto i nie musi mieć stażu ( jeśli masz konto za stażem i ocenami transakcji jestem w stanie zapłacić więcej ). Konto zostanie wykorzystane zgodnie z regulaminem i wykorzystam je jako moje drugie konto ni musisz się martwić o swoje dane.
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt :pw
5.Cena : Od 10 zł do 30 zł zależnie od konta które mi oferujesz
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal lub blik


RE: Kupie konta Allegro - rAzEET - 28-06-2019 01:16

10-30zl za konto zweryfikowane bankiem?


RE: Kupie konta Allegro - PremAccHack - 28-06-2019 07:15

Janusz interesu xD Jak ja nienawidzę takich kretaczy. Jak ktoś mu sprzeda konto może być pewny że będzie miał przypał bo albo wystawi produkty których nie można sprzedawać albo się zwinie i nie wyślę klienta przesyłek a wiascicle konta za to odpowie.


RE: Kupie konta Allegro - Krakersik - 28-06-2019 08:36

powodzenia beka


Kupie konta Allegro - Majka - 28-06-2019 08:39

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.