Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym zarabiać, aby się narobić i zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Na czym zarabiać, aby się narobić i zarobić? (/Temat-Na-czym-zarabiac-aby-sie-narobic-i-zarobic-162903)

Strony: 1 2


Na czym zarabiać, aby się narobić i zarobić? - p2300 - 01-06-2019 15:17

Witam.
Proszę o porady. Jak zarabiać, aby się narobić i zarobić.

Dotychczas wypróbowałem:

Klikanie w reklamy - Coś tam wyciągnąłem, ale to grosze, a w zamian trzeba masę klikania. Nie chce mi się już tego robić. Tak raczej nie zarobię żadnych realnych sum.

Ankiety - Założyłem konta na kilku stronach. Nawet kilka zł wpadło. Niestety ankiety na jednych stronach raz na ruski rok dostaję. Na innych z kolei oszukują. Tak, że nie ma sensu wchodzić. I już nawet nie pamiętam, gdzie byłem zapisany.

kryptowaluty - Zbierałem swego czasu po faucetach. Potem sprzedałem. I nawet kasa jakaś była. Niestety jak zacząłem handel na giełdzie, to przepisy zmienili. Teraz wszędzie chcą skany dowodu osobistego. Nie mam zamiaru ich rozdawać. Więc nie mam jak handlować.

Co byście mi polecali do zarabiania? Zależy mi na czymś w miarę prostym do ogarnięcia. To, że trzeba się napracować, uważam za oczywiste. Chodzi tylko o to, abym ogarnął temat i zarabiał coś. Nie chodzi o kokosy, ale i nie o kilka groszy jak w klikaniu reklam. Na forum jest pełno różnych sposobów. Czytałem wiele. Jednak nie mam tyle czasu, aby wszystko wypróbowywać. Nie wiem, za co warto się brać. Proszę o jakieś podpowiedzi.

Myślałem o spróbowaniu CPS. Niestety programy partnerskie, jeśli dobrze zrozumiałem, wymagają posiadania strony. Sama strona to jeszcze, ale trzeba ją pozycjonować. To kosztuje i jest trudne. Nie udało mi się znaleźć programów pozwalających na sprzedaż towaru tam gdzie chcesz.


RE: Na czym zarabiać, aby się narobić i zarobić? - mysc - 02-06-2019 22:33

Metody, które próbowałeś wykorzystać to sposób na bardzo niskie zarobki. Coś tam wpadnie, ale raczej się to czasowo nie opłaca Smile

Zarabianie w internecie to przede wszystkim e-commerce i afiliacja - no i za te metody powinieneś się wziąć jeśli chcesz się narobić i zarobić. Afiliacja ma mniej barier wejścia, także zacznij od niej. Nie bierz się za CPS'y od razu, zacznij od ofert CPL/CPR Smile Obecnie najpopularniejsze są programy erotyczne/randkowe, konkursowe (e-mail submit), inwestycyjne Smile

Własna strona wcale nie musi być pozycjonowana aby na niej zarabiać - możesz ją po prostu reklamować, w sumie większość osób tak robi Smile

Powodzenia!


RE: Na czym zarabiać, aby się narobić i zarobić? - p2300 - 04-06-2019 17:52

Dzięki za odpowiedź.

Poczytam na forum jeszcze. Jak wcześniej patrzałem programy partnerskie, to warunki powalają. Nie tylko masz mieć stronę, ale musi być popularna. Ileś tam tysięcy wejść etc. To nie zachęca nowego. Jak na razie nie wiem jak by to miało wyglądać. Reklamowanie strony w gptr pewnie odpada?

Co do ecommerce to mam o tyle dobrze, że mam dostęp do sklepów internetowych. Mogę sam sobie jakiś postawić. Niestety Nie ma co sprzedawać. Hurtownie wymagają umowy i firmy. A na to nie mam szans.
Mam towar z 1 jedynej hurtowni. Ale to są śmieci czytaj gadżety reklamowe. Wystawiałem na Allegro i ogłaszałem. Nikt nie kupuje. I do tego wszyscy mają taniej to facepalm .


RE: Na czym zarabiać, aby się narobić i zarobić? - mysc - 04-06-2019 19:54

Zarabiaj w serwisach reklamujących się na forum, tutaj warunki nie powalają Smile Poradniki zacznij czytać od: https://zarabiam.com/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-PRAWDZIWE-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943 Smile


RE: Na czym zarabiać, aby się narobić i zarobić? - MyLead.pl - 04-06-2019 20:42

Cześć @[p2300],
programy partnerskie i afiliacja wbrew pozorom nie są przerażające, a sam poziom wejścia nie jest wysoki. Faktem jest, że musisz posiadać jakiekolwiek źródło ruchu - musisz w końcu gdzieś zdobyć klientów, lecz źródłem może być chociażby fanpage albo grupy na Facebooku. Nie musi być to więc ogromny portal z milionami wyświetleń.

Polecamy Ci vademecum, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o afiliacji w jednym miejscu. Znajdziesz je TUTAJ. Dodatkowo w razie potrzeby MyLead dysponuje zespołem mentorów, którzy prowadzą krok po kroku do pieniędzy. Koniecznie zerknij Smile

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Na czym zarabiać, aby się narobić i zarobić? - AngelikaG - 05-06-2019 10:41

W jakich programach partnerskich sprawdzałeś, że strony są wymagane? Ja jestem zarejestrowana w kilku i zaczynałam bez własnej strony i nikt nic nie marudził Wink
w niektórych programach można nawet stworzyć swoją stronę przy pomocy ich narzędzi, wiec wcale własna strona nie jest konieczna do rozpoczęcia działania. Wiadomo - przy rejestracji mogą prosić o stronę, ale jak napiszesz maila, ze nie masz jeszcze czy coś, to raczej z reguły akceptują taką rejestrację Smile


RE: Na czym zarabiać, aby się narobić i zarobić? - rachman - 05-06-2019 17:41

Zerknij sobie w mój free poradnik:
https://zarabiam.com/Temat-Jak-zarabiac-na-polecaniu-produktow-finansowych-i-nie-tylko-151753
Niektóre sieci wymagają stron, inne wręcz dają strony partnerskie. Afiliacja to nie tylko własna strona i SEO. Można w różny sposób promować produkty nie przejmując się stroną lub nim nasz stronka stanie się widoczna w serpach.


RE: Na czym zarabiać, aby się narobić i zarobić? - azzaz - 05-06-2019 18:12

Tak naprawdę to jeśli chodzi o afiliacje nie mając własnej strony, ani zaplecza na samym spamie skróconymi linkami, da się całkiem fajne dniówki mieć, szczególnie spamując kampaniami dot. inwestycji. Wtedy jeden lead to nawet 500zł, więc jak byś miał 4 leady w ciągu miesiąca to i tak 2k Jerk


RE: Na czym zarabiać, aby się narobić i zarobić? - p2300 - 20-06-2019 13:11

Cześć
Nie miałem czasu odpisać wcześniej. Praca itd.

Zapoznałem się z wszystkim co mi poleciliście +masę innych. Jednak dalej mam problem aby w ogóle zacząć.

Poradniki są pisane z założeniem, że już masz stronę i jakiś ruch masz. Promowanie opisywane w stylu opchnij znajomym lub rodzinie na fb Smile albo kup reklamę. Nie no serio? Na to akurat każdy wpadł. Tyle że to jest bez sensu. Bo nikt znajomy nie kupi (Wypróbowane na towarach z hurtowni) i nie będzie wykonywać zadań (Wszyscy już mają alergię na konkursy itp).

A co jak jestem zielony, nie mam strony, znajomych chętnych na wypełnianie, kupowanie itp? Brak też pomysłu na stronę.

Zarabiać chcę zacząć od 0 bez inwestycji. Wiem tyle ile wyczytałem z podanych materiałów, na forum i w mylead. Poradniki wyjaśniają wiele, ale pomijają samo promowanie strony. I promowanie ofert opisane zwykle w stylu masz fb i inne. Bez konkretów co gdzie jak.

Weźmy Np. oferty CPS z mylead. Wybieram produkt i.... No właśnie. Znowu ta Angry własna strona. Ani tego wystawić ani ogłaszać. I wydawaj kasę na promowanie strony o tematyce niewiadomo jakiej, której nawet nie mam Tongue .

Serio nie wiem jak tu zacząć jako zupełnie zielony i wgl zarobić Smile .
Ktoś podpowie?

Im więcej czytam, tym bardziej wydaje mi się że te programy to raczej dla tych co już mają ogarniętą i rozreklamowaną własną stronę na konkretny temat. Wtedy sprawa jest prosta. Ja tego niestety nie mam. I na reklamy mnie nie stać.


RE: Na czym zarabiać, aby się narobić i zarobić? - Milionaree - 20-06-2019 19:19

Tu właśnie wchodzi w grę wybór niszy, który jest dosyć ważny i trudny. Sam próbowałem kilku nisz ale żadna nie wypaliła :/