Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] (/Temat-Sweatcoin-Zarabianie-za-chodzenie-dowod-wyplaty-158938)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - limeq - 19-10-2018 22:27

Wypłaca , potwierdzam


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - MiKrY - 19-10-2018 23:17

Pomysł dobry, ale póki nie będzie tanszych nagród to nie za bardzo opłaca się w to bawić


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - dawid852 - 20-10-2018 10:47

(19-10-2018 23:17)MiKrY napisał(a):  Pomysł dobry, ale póki nie będzie tanszych nagród to nie za bardzo opłaca się w to bawić

Wlasnie wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu, bo wypłacenie 20$ spadlo z ceny. Było potrzebne 30 poleconych, a teraz jest potrzebne 10. No i tak samo mysle że obniżą cene zwyklych nagrod za coinsy


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - DamianXIX - 20-10-2018 22:04






RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - limeq - 20-10-2018 22:05

Siemka, da radę wypłacić więcej niż te 20$ jak zaprosze więcej osób czy nie bardzo?


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - dawid852 - 21-10-2018 01:15

(20-10-2018 22:05)limeq napisał(a):  Siemka, da radę wypłacić więcej niż te 20$ jak zaprosze więcej osób czy nie bardzo?

Tak, widziałem oferty nawet 450$ za wiecej zaproszonych


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - MKG - 22-10-2018 13:05

Kurde, szkoda trochę, że wypowiadają się o tym osoby, które tego nie testowały, ani nawet nie zrobiły dobrego researchu i gadają głupoty w internetach. A ludzie wierzą w każde ich słowo i przez to przemija im taka okazja.


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - zarobki11 - 22-10-2018 14:47

To jest tak że kilku mniejszych nagrało że to scam a reszta skopiowała bezmyślnie treść bez sprawdzenia dla wyświetleń.


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - czapski - 22-10-2018 16:55

Witajcie pytanie mam robił ktoś wypłatę. Bo ja 20$ chciałem wypłacić zabrało mi 50$ dostałem jakiś kod meilem i co dalej


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - DamianXIX - 22-10-2018 16:55

Hahaha, naprawde ***** ******* * ****, koparki z telefonow ktos robi przez aplikacje a wy sie cieszycie ze kilka $ dostaliscie, otoz nie jest tak pieknie jak myslicie. Zlecilem wyplate i dostalem blokade, wiec nie wiem po co to promowac. Nie dosc ze telefon ******** to jeszcze ***** wyplacisz, na zachete wyplacali zeby ludzi zapraszac i tyle Smile