Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 01-04-2020 10:20

u mnie dziś na razie udało się zrobić jedną za 1£ i wyświetliła się za 1.7£ jak zwykle 2 miejsca ale się nie udało i standard raz dziennie musi być ankieta z 0 miejsc dziś była za 7.02£ facepalm


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - bartqqq - 01-04-2020 13:10

Działa wam wtyczka? Przestała mi przypominać o logowaniu, trzeba wszystko maunalnie ogarniać, wy też tak macie?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 01-04-2020 13:14

No właśnie mam to samo, 30 marca była aktualizacja i od tamtej pory żadna ankieta nie przyszła, przed aktualizacją nawet jak się wylogowalem to dalej wtyczka działała i co minute sprawdzała, dlatego zastanawiam się czy wszystko jest ok. Swoją drogą mam pytanie czy klikając w wtyczce "Last checked" dochodzi do aktualizacji i może wyskoczyć ankieta czy poprostu działa to tylko w tym interwale czasowym ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 02-04-2020 17:28

co jest? nagle nie narzekacie na brak ankiet ?!
i slusznie bo sypia sie az milo - ale jaki z tego wniosek ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patryllo24 - 02-04-2020 18:47

To samo, cisza jak makiem zasiał, od 30 marca moze ze 2 były, to samo na innych serwisach


prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Chinczykxx - 02-04-2020 18:49

ja wczoraj zebralem 5 funtow , z czego 3.69 czeka na akcpetacje , dzis pare sie wyswietlilo ale instant brak miejsc

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 02-04-2020 19:06

Czy ja wiem czy taki wysyp, wczoraj 4 ankiety łącznie z 8 funtów, dzisiaj jedna z powiadomienia na meilu za 20 pensów, od soboty do wtorku nic, ale aby marzec jako całokształt był bardzo dobry Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 02-04-2020 20:17

(02-04-2020 19:06)szymontg napisał(a):  Czy ja wiem czy taki wysyp, wczoraj 4 ankiety łącznie z 8 funtów, dzisiaj jedna z powiadomienia na meilu za 20 pensów, od soboty do wtorku nic, ale aby marzec jako całokształt był bardzo dobry Wink

8 funciakow to niektorzy przez miesiac nie robia, ale skoro narzekasz to oznacza ze dostajesz w normie ladnie ankiet, ja dzis na mail 4 ale to sa zobowiazania typy zrobiles cz1 wiec zapraszaja na 2 , a na przegladarce wyglada to tak ze koncze ankiete i za moment mam powiadomienie o nastepnej Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - [T] r u a n [T] - 02-04-2020 20:19

Możliwe ze z braku kilkumiesiecznej nieaktywności nie dostaje teraz ankiet ? Od jakis 2-3 tyg cisza


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 02-04-2020 20:19

No wczoraj było ładnie, ale porównując ten tydzień do poprzedniego to jest źle, w zeszłym tygodniu wpadały po 4-5 ankiet dziennie, no ale chyba tak już jest na tym prolificu że się to tak przeplataWink

apropo zet01 wejdź na wiadomości, posłałem Ci jedno pytanieWink