Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - doorstohellx - 26-02-2020 14:22

Hej. Jak wygląda wypłata na PayPala? czy są może pobierane jakieś opłaty i w jakiej walucie przychodzą?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 26-02-2020 15:23

(26-02-2020 14:22)doorstohellx napisał(a):  Hej. Jak wygląda wypłata na PayPala? czy są może pobierane jakieś opłaty i w jakiej walucie przychodzą?

nie są pobierane opłaty. Przychodzą w funtach


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Spartan1410 - 28-02-2020 23:26

(26-02-2020 14:22)doorstohellx napisał(a):  Hej. Jak wygląda wypłata na PayPala? czy są może pobierane jakieś opłaty i w jakiej walucie przychodzą?
Żadnych opłat, wysyłają funty.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - SterydKrD - 29-02-2020 00:05

Wlasnie wskoczylo badanie polskie za 3f ale jakis blad nie mozna odpalic...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Lazurowy - 29-02-2020 00:39

(29-02-2020 00:05)SterydKrD napisał(a):  Wlasnie wskoczylo badanie polskie za 3f ale jakis blad nie mozna odpalic...

to samo u mnie


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 29-02-2020 01:17

ktoś dostał się do tego badania ? mi wyskakuje błąd


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 29-02-2020 10:12

Miałem to samo - badanie lingwistyczne. Błąd i zwrot niestety.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - doorstohellx - 29-02-2020 10:36

U mnie to samo niestety


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - korlim - 29-02-2020 17:51

We carry out various types of automated checks on accounts to improve data quality. These include assessing responses to surveys, reports from researchers, information you have provided us with, as well as other factors such as IP and device information. As a result of these automated checks your account no longer receives surveys. I have looked into this for you and can confirm the validity of the checks. We are unable to disclose further information about what these checks are, as they are critical in ensuring high data quality. We apologise for this inconvenience.

Nie miałęm ankiet i napisałem do supportu i może mi ktoś wytłumaczyć co mieli na myśli w tej odpowiedzi bo nadal nic się nie dzieję z ankietami na moim koncie po tej odpowiedzi


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 29-02-2020 20:24

Ostatnio dużo siedzę przy laptopie ale w ogóle nie pojawiają się ankiety od pewno czasu dostaje tylko zaproszenia na maila dziś o 18 dostałem i dopiero teraz zobaczyłem ale jeszcze było wolnych 17 miejsc dziwna ankieta o dopingu za 8.90£