Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 17-02-2020 10:33

No i u mnie wkońcu coś się ruszyło po równym tygodniu bez ankiet, wczoraj badanie z nauką wymyślonego języka trwające może z 8 minut za 2,5, w nocy ankieta za 0,42 a przed chwilą skończyłem polską ankietę polegającą na interpretacji zdjęć za 4,38Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - SterydKrD - 17-02-2020 10:38

Tez mialem ledwie kompa wlaczylem a tu ankietka polska Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karolak223 - 17-02-2020 13:24

Wczoraj usunąłem kilka odpowiedzi z zakładki ,, about you" i do tej pory nie mogę ich ponownie dodac, cały czas piszę że profil jest wypełniony w 100% a brakuję około 10 pytań
Czy u Was też była taka sytuacja?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Thinro - 17-02-2020 20:30

(17-02-2020 13:24)karolak223 napisał(a):  Wczoraj usunąłem kilka odpowiedzi z zakładki ,, about you" i do tej pory nie mogę ich ponownie dodac, cały czas piszę że profil jest wypełniony w 100% a brakuję około 10 pytań
Czy u Was też była taka sytuacja?
Tak będziesz mógł uzupełnić te odpowiedzi za jakiś czas np. 24 godziny albo trochę prędzej lub później też tak mam jak coś zmienisz to nie ma tego od razu.

Ja założyłem konto parę dni temu i czekam na pierwszą ankietę żeby mieć pewność że to działa potem mogę cierpliwie czekać.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 20-02-2020 18:41

Ostatnio nie pojawia się zbyt wiele badań, ale dziś wpadło całkiem przyzwoite, choć czasochłonne - 5,63£.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Thinro - 21-02-2020 10:28

To chyba u mnie coś nie gra bo nie ma ankiet i support już tydzień nie odpisuje, chyba jeszcze raz będę musiał napisać do nich.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 21-02-2020 15:01

(21-02-2020 10:28)Thinro napisał(a):  To chyba u mnie coś nie gra bo nie ma ankiet i support już tydzień nie odpisuje, chyba jeszcze raz będę musiał napisać do nich.

Warto pamiętać o tym zapisie w FAQ Prolific:

"Please do not contact Prolific Support if you have received a study within the last two months."

Czyli:

"Proszę NIE kontaktować się z Prolific Support, jeśli otrzymałeś badanie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy."

Więc zalecają pisać (w sprawie braku ankiet) dopiero wtedy, jeśli nie otrzymamy ankiety przez 2 miesiące...

Żródło: https://participant-help.prolific.co/hc/en-gb/articles/360021785574-I-m-not-receiving-any-studie


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 21-02-2020 15:38

No właśnie... Niektórzy tutaj są zbyt nadgorliwi i się zachowują tak jakby robili interes życia na Prolific. Ledwo tydzień bez ankiet i już panika i wypisywanie do supportu bo nie ma ankiet...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Melonowka - 21-02-2020 17:48

No widzicie Panowie - jednak warto napisać. Ja dziś dostałem maila po ponad tygodniu z odpowiedzią:

"Unfortunately, your account was in a queue waiting to be validated by our staff having triggered an automatic review process. We have now checked over your account and are happy that it should continue to receive studies."

Czyli tak jak u kolegów kilkanaście postów wcześniej. A ostatnią ankietę (i jedyną) miałem na początku lutego.


prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Thinro - 21-02-2020 21:10

Tylko że ja mam dopiero nowe konto i napisałem do supportu z pytaniem dotyczącym profilu i przy okazji z pytaniem czy moje konto może otrzymywać ankiety bo jak widać dużo osób musiało do nich napisać i oni dopiero ręcznie konto odblokowali tak jak kolega wyżej napisał. Było napisane że odpowiadają w ciągu 5 dni roboczych, nie odpowiedzieli jeszcze. Jak dostanę pierwszą ankietę to będę miał pewność że konto działa i mogę sobie czekać na kolejne, bo co z tego że ja będę czekał np. 2 miesiące, a się okaże że żadnej ankiety bym nie dostał bo muszą ręcznie zweryfikować konto.

Edit. Odpowiedzieli:

"Hi there,

Thanks for getting in touch, and letting us know about this!

Your account should now be able to access studies. Welcome to Prolific!

Best,
Prolific Support Team"

No to czekam na ankiety.