Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 22-01-2020 18:36

W sumie racja każdy kto ma konto na prolific od dłuższego czasu widzi że ankiet coraz mniej a jak jest to 300 miejsc się rozchodzi w 30 sekund, co strona wzmianka o prolific assistant i jakie to są wielkie niebotyczne zarobki a zaraz się okaże że ciężko się będzie dostawać do jakiś tandetnych a ankiet za pół funta w grudniu sam prolific assistant miało zainstalowanych 7500 teraz jest 9200 użytkowników sami napędzamy to wszystko że przychodzi jedna ankieta na trzy dni.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 22-01-2020 18:50

Dlatego skoro ankiety są kierowane do osób najbliższych profilowo to powinny być rozdzielane sprawiedliwie. Albo wysyłane konkretnie na maila. A nie jak na wyprzedaży, kto pierwszy ten lepszy i w kilkanaście sekund nie ma.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 22-01-2020 19:16

(22-01-2020 18:36)szymontg napisał(a):  W sumie racja każdy kto ma konto na prolific od dłuższego czasu widzi że ankiet coraz mniej a jak jest to 300 miejsc się rozchodzi w 30 sekund, co strona wzmianka o prolific assistant i jakie to są wielkie niebotyczne zarobki a zaraz się okaże że ciężko się będzie dostawać do jakiś tandetnych a ankiet za pół funta w grudniu sam prolific assistant miało zainstalowanych 7500 teraz jest 9200 użytkowników sami napędzamy to wszystko że przychodzi jedna ankieta na trzy dni.

Myślę, że działa to również w drugą stronę — im większa baza użytkowników w Prolific (o różnych, zróżnicowanych profilach) — tym panel jest bardziej atrakcyjny dla zleceniodawców ankiet.
A im więcej zleceniodawców, tym więcej zamawiają ankiet Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - SterydKrD - 22-01-2020 19:18

Dzis mialem z 8 ankiet, ale na 3 nie zdarzylem Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 22-01-2020 19:22

(22-01-2020 18:50)MJay napisał(a):  Dlatego skoro ankiety są kierowane do osób najbliższych profilowo to powinny być rozdzielane sprawiedliwie. Albo wysyłane konkretnie na maila. A nie jak na wyprzedaży, kto pierwszy ten lepszy i w kilkanaście sekund nie ma.

Tutaj się zgodzę — obecny system przydzielania ankiet Prolific faworyzuje użytkowników spędzających bardzo dużo czasu przed komputerem.

Jeśli ktoś tylko z doskoku zagląda do Internetów, to ma marne szanse na załapanie się do aktywnej jeszcze ankiety w Prolific.
Dlatego uważam, że bardziej sprawiedliwy jest system z wysyłaniem zaproszeń na adres e-mail.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 22-01-2020 20:15

ja jak dostaje powiadomienie na maila o ankiecie to na stronie i w dodatku mi sie nie pojawia - czyli mocno profilowane sa wysylane a i tak nie zawsze sie zalapuje Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 22-01-2020 20:31

Jest coraz gorzej, coraz więcej ludzi przybywa i coraz ciężej załapać się do ankiet. Jak już się coś uda złapać to zazwyczaj są to drzazgi typu 0,20 , 0,50... Grube ankiety które się wyświetlają to zazwyczaj 1 wolne miejsce a po kliknięciu oczywiście - Sorry study is full... także lipa straszna


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 22-01-2020 21:07

Ja nie narzekam — w styczniu ukończyłem w Prolific 11 ankiet za ponad 20 £ <<--



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 23-01-2020 01:23

A od kiedy zbierasz?W sensie kiedy pierwsza ankietka wpadła? Wink

(22-01-2020 21:07)Owl_ napisał(a):  Ja nie narzekam — w styczniu ukończyłem w Prolific 11 ankiet za ponad 20 £ <<--

Rolleyes


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Lazurowy - 23-01-2020 09:55

https://www.reddit.com/r/ProlificAc/comments/erv88z/call_for_alpha_testers_would_you_like_to_help/

jest szansa zarobić funciaka za testowanie nowego systemu logowania