Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MoneyBirds - gra z wypłacaniem pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: MoneyBirds - gra z wypłacaniem pieniędzy (/Temat-MoneyBirds-gra-z-wyplacaniem-pieniedzy-157177)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: MoneyBirds - gra z wypłacaniem pieniędzy - ~Queen~ - 10-08-2018 06:35

ile da się wyciągnąć na dzień ?


RE: MoneyBirds - gra z wypłacaniem pieniędzy - skylones - 24-09-2018 18:49

Wypłaca, wpłaciłem dziś kilkaset rubli, poczekałem trochę żeby sprawdzić czy dojdzie wgl jakaś wypłata. Doszła w ciągu sekundy.


RE: MoneyBirds - gra z wypłacaniem pieniędzy - zarobki11 - 24-09-2018 19:40

Ale z pierwszą wypłatą nie ma problemu potem trzeba werbować znajomych i liczyć że oni zainwestują abyśmy mogli wypłacić.Odradzam każdemu bo to swoista piramida finansowa i pieniądze nie biorą się znikąd .


RE: MoneyBirds - gra z wypłacaniem pieniędzy - skylones - 26-09-2018 16:15

W sumie teraz trochę żałuję, że wpłaciłem na tę stronę, bo aby wypłacić albo muszę czekać jakieś 100 lat, albo sam wpłacić, albo werbować znajomych. Za każdą wpłatę jakiegokolwiek użytkownika każdy dostaje około 0,01%, więc chyba sobie poczekam z rok czy dwa aby wypłacić 10 rubli.