Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarobki11 Oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: zarobki11 Oszust (/Temat-zarobki11-Oszust-157062)

Strony: 1 2 3 4


RE: zarobki11 Oszust - Adriano42 - 02-07-2018 18:09

Wyjazd last minute na dwa tygodnie? Jerk

Nie wtrącam się już, ważne że sprawa się wyjaśniła, na przyszłość staraj się unikać wyjazdów last minute jak masz przyjęte zlecenie i nie możesz go wykonać Smile


RE: zarobki11 Oszust - MaLiN - 02-07-2018 18:12

Tak więc Panowie ustalcie między sobą, jak załatwicie tą sytuację. Tak czy inaczej "smród" za niewykonaną pracę na czas i zero reakcji na pw (choć pomimo "wolnego internetu" udawało się zalogować na forum) i tak zostanie.


RE: zarobki11 Oszust - zarobki11 - 02-07-2018 18:12

wyjazd 10 dni zlecenie przyjąłem 11 dni temu

Na pw odpisywałem może wrzucę screeny wiadomości

prawie codziennie pisałem z użytkownikiem więc dalej nie rozumiem motywów

Mnie nazywa oszustem a sam nie mówi prawdy Rolleyes


RE: zarobki11 Oszust - aron-baron - 02-07-2018 18:18

(02-07-2018 18:12)MaLiN napisał(a):  (choć pomimo "wolnego internetu" udawało się zalogować na forum) i tak zostanie.

Typowe Big Grin to 14 latki mogą miec paypal ? ;o zarobki11 ale co ty jeszcze chcesz ? Jak masz oddać tylko kasę. Jak mama ci nie chce dać 15zł to napisz prawdę , a jak nie to loguj się na pp i wysyłaj kasę


RE: zarobki11 Oszust - zarobki11 - 02-07-2018 18:23

Rodzice wiedzą że zarabiam w internecie i nie mają nic do tego przeczytaj mój profil.Jak chcesz to ci nawet zdjęcie mogę zrobić kamerkę włączyć ja nic nie ukrywam na paypal mam jeśli dobrze pamiętam 52 zł które zarobiłem na forum .

(02-07-2018 18:23)zarobki11 napisał(a):  Rodzice wiedzą że zarabiam w internecie i nie mają nic do tego przeczytaj mój profil.Jak chcesz to ci nawet zdjęcie mogę zrobić kamerkę włączyć ja nic nie ukrywam na paypal mam jeśli dobrze pamiętam 52 zł które zarobiłem na forum .
razem na samy forum zarobiłem około 540 zł za zalecenie mogę pokazać historie.


RE: zarobki11 Oszust - aron-baron - 02-07-2018 18:26

Fajnie oby tak dalej Smile to czemu nie oddasz kasy? Internet zbyt wolny by wejsc na paypal? Big Grin bo nie rozumiem po co dalsza dyskusja.


RE: zarobki11 Oszust - zarobki11 - 02-07-2018 18:28

No za wolny nie wzytuje się będe dxiś w domu to odrazu wyśle


RE: zarobki11 Oszust - MaLiN - 02-07-2018 18:32

(02-07-2018 18:28)zarobki11 napisał(a):  No za wolny nie wzytuje się będe dxiś w domu to odrazu wyśle

W takim razie @[aron-baron] daj znać jak dojdą pieniądze.


RE: zarobki11 Oszust - fusek - 02-07-2018 18:52

(02-07-2018 18:23)zarobki11 napisał(a):  Rodzice wiedzą że zarabiam w internecie i nie mają nic do tego przeczytaj mój profil.Jak chcesz to ci nawet zdjęcie mogę zrobić kamerkę włączyć ja nic nie ukrywam na paypal mam jeśli dobrze pamiętam 52 zł które zarobiłem na forum .

(02-07-2018 18:23)zarobki11 napisał(a):  Rodzice wiedzą że zarabiam w internecie i nie mają nic do tego przeczytaj mój profil.Jak chcesz to ci nawet zdjęcie mogę zrobić kamerkę włączyć ja nic nie ukrywam na paypal mam jeśli dobrze pamiętam 52 zł które zarobiłem na forum .
razem na samy forum zarobiłem około 540 zł za zalecenie mogę pokazać historie.

Dzień dobry. A rodzice rozliczają się z Twoich zarobków z US z neta? Bo Ty jako osoba niepełnoletnia pewnie tego nie robisz.
Pozdrawiam Wink


RE: zarobki11 Oszust - zarobki11 - 02-07-2018 20:02

Tak rozliczajà mój tata też zarabia z interntu i przy okazj rozlicza się za mnie Smile

Pan niecierpliwy dostał swoje obiecane pieniądze które obiecałem że mu dziś zrucę.Jak widać trzeba było robić aferę i niszczyć mi reputacje a nie napisać i spokojnie porozmawiać.Ten wątek to nie wszystko kolega postanowił z góry napisać mi w postach że jestem oszust a nie poczekać chwile i rozwiązać problem w wątku.facepalm Mam nadzieje że kolega się poprawi i chociaż edytuje swoje posty w moich wątkach które prowadzę uczciwie i rzetelnie. Z góry kolega pisze że jestem oszust choć pisałem z nim i on dobrze o tym wie a w wątku nawet o tym nie wspomniał. Po widział wszystko co złe tylko po to aby wzmocnić swoje słabe argumenty w moją stronę.Jest mi przykro że trafiłem na niego. Oczywiści moja wina jest w tym że zlecenia się podjęłam ale próbowałem uzgodnić to z użytkownikiem ale jak widać się nie dało w dniu kiedy wróciłem słyszę fałszywe oskarżenia że :nie odpowiadałem na wiadomości, brak kontaktu co jest bzdurą bo pisałem z tym użytkownikiem wielokrotnie. Powiem tyle łatwo jest oskarżyć.Sad