Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MŚ 2018: 1/8 finału - Kolumbia vs Anglia - Wersja do druku

+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: MŚ 2018: 1/8 finału - Kolumbia vs Anglia (/Temat-MS-2018-1-8-finalu-Kolumbia-vs-Anglia-156999)

Strony: 1 2 3 4 5

MŚ 2018: 1/8 finału - Kolumbia vs Anglia - Hybrid1990 - 29-06-2018 15:30

MŚ w Piłce Nożnej 2018: Kolumbia vs Anglia

W konkursie mogą brać udział tylko ci użytkownicy, którzy mają co najmniej 8 dni spędzonego czasu online na forum w chwili podania typu. https://bit.ly/2Mi8ajS

Jeden użytkownik może oddać tylko jeden typ/post. Typować można do 03.07.2018 do godziny 20:00 (włącznie) czasu forumowego (UTC +1:00).

Edycja posta oznaczać będzie dyskwalifikację z konkursu.

Typujemy ogólny wynik, czyli mamy trzy możliwości do wyboru:
Kolumbia - wygra Kolumbia
Anglia - wygra Anglia
Remis - będzie remis

Typ będzie dotyczyć regulaminowego czasu gry + dogrywki (jeśli do niej dojdzie), czyli 90 minut + 30 minut, bez serii rzutów karnych.

Nagrody:

Huh 5 FG wędruje do puli za każdą osobę, którą weźmie udział w konkursie zgodnie z zasadami, następnie pula będzie podzielona równo pomiędzy tych konkursowiczów, którzy poprawnie wytypowali wynik.
Np. w konkursie weźmie udział 40 użytkowników, a mecz wygra Anglia, którą obstawi 20 osób, a więc:
40 x 5 FG = 200 FG
200 FG : 20 = 10 FG dla każdej osoby, która poprawnie przewidzi wynik.

FG zostaną przyznane max do 24 h od zakończenia meczu.

RE: MŚ 2018: 1/8 finału - Kolumbia vs Anglia - Majka - 29-06-2018 15:36