Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy RefBack ! Nawet do 10 zł za wykonaną akcję ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Najlepszy RefBack ! Nawet do 10 zł za wykonaną akcję ! (/Temat-Najlepszy-RefBack-Nawet-do-10-zl-za-wykonana-akcje-156766)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Najlepszy RefBack ! Nawet do 10 zł za wykonaną akcję ! - RS6 - 17-07-2019 21:09

Ostatnia wizyta: 30-05-2019 02:05

Także nie wiem czy wam odpisze


RE: Najlepszy RefBack ! Nawet do 10 zł za wykonaną akcję ! - priestos - 29-07-2019 23:12

Fajnie jak by jeszcze było aktualne ale chyba chopa nimo.


RE: Najlepszy RefBack ! Nawet do 10 zł za wykonaną akcję ! - mcraft - 14-08-2019 02:10

Witam, trochę to trwało ale jestem, wybaczcie to że trwało to tak długo, było to spowodowane wieloma czynnikami tj. sprawdzenie metody, jej żywotności itd. Oraz kilkoma osobistymi jak np. zdrowie mojej dwuletniej córeczki ale nie o tym i nie tu....
Wracając do jednego z powodów zwłoki czyli sprawdzania metody oraz jej żywotności od razu podkreślam że możliwość DOROBIENIA otrzyma tylko określona ilość osób.
Postanowiłem to ograniczyć z różnych powodów, na początku ograniczenie wynosić będzie max 100 może 150 osób i każda z nich będzie mogła tak jak pisałem DOROBIĆ +/- 20/30zl dziennie!
W miarę możliwości i rozwoju te liczby będą wzrastać zarówno ilość osób jak i dniówka.
Przejdźmy może do szczegółów, dziś o godzinie 16 opóźnienie swoją skrzynkę tu na forum, która aktualnie mieści 100 wiadomości z tych osób które napiszą do mnie ze sa zainteresowane wybiorę tylko kilka którym odpiszę i tak codziennie aż do końca miesiąca! Wybaczcie te dziwna selekcję ale jest ona niezbędna, gdybym zrobił to na przysłowiowy "odpier...." za kilka dni nie było by tematu i ani ja ani wy nic byśmy z tego nie mieli ?
I to by było tyle szczegółów tak dla bezpieczeństwa, wszelkie informacje podam wybranym w pw.
Aha żeby wziąć udział w tym przedsięwzięciu niezbędny będzie tel z systemem Android z internetem ? to jest wymóg pierwszorzędny proszę wziąć to pod uwagę przed wysłaniem pw.


Najlepszy RefBack ! Nawet do 10 zł za wykonaną akcję ! - rustin - 14-08-2019 05:28

Proszę o priv


RE: Najlepszy RefBack ! Nawet do 10 zł za wykonaną akcję ! - Drum43 - 14-08-2019 08:14

Proszę o priv i info.
Pozdrawiam.


RE: Najlepszy RefBack ! Nawet do 10 zł za wykonaną akcję ! - giziaaaa - 14-08-2019 09:40

Proszę o info


RE: Najlepszy RefBack ! Nawet do 10 zł za wykonaną akcję ! - SterydKrD - 14-08-2019 10:40

Prosze o priv


RE: Najlepszy RefBack ! Nawet do 10 zł za wykonaną akcję ! - ravsk8 - 14-08-2019 12:05

Witam napisałem PW już teraz bo o 16 mogę nie mieć czasu. Mam nadzieję że doszło. Czekam na infoSmile


RE: Najlepszy RefBack ! Nawet do 10 zł za wykonaną akcję ! - mcraft - 14-08-2019 13:05

Jak pisałem wyżej bardzo proszę o wysyłanie zgłoszeń na PW, przyśpieszy oraz ułatwi mi to wybór osób które wezmą udział w projekcie.
Wybierane będą tylko osoby które wysłały PW, skrzynka już została opróżniona więc śmiało można pisać.

Dodatkowo zapraszam wszystkich do przeczytania tego wpisu : LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) , myślę że również może okazać się dla niektórych interesujący.


RE: Najlepszy RefBack ! Nawet do 10 zł za wykonaną akcję ! - grzego44 - 14-08-2019 16:51

Czy już wybierałeś osoby do projektu?