Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora (/Temat-Guess-Who-s-Back-kolejne-podejscie-leniwego-moderatora-155634)

Strony: 1 2


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - pspsga - 29-03-2018 15:53

1.Ale zamierzasz promować jakieś hacki? Big Grin Czy coś bardziej stablinego?
2. SEO planujesz sam przeprowadzać , czy także będziesz korzystał z jakiś usług SeoClerks itp...? Czy może to i to?

(29-03-2018 12:52)yazir napisał(a):  A tak na serio. Gdzie można składać wnioski na yazira? Smile
Skargi i zażalenia tutaj -> http://zarabiam.com/private.php?action=send&uid=1

Do tego Pana to się boję pisać Lol


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - yazir - 16-04-2018 16:58

2 tygodnie ciszy... pewnie znudziło mu się pisanie dziennika....
Niestety nawał pracy nie pozwala mi regularnie zaglądać na forum Sad a dopiero w niedzielę udało mi się zabrać własnego laptopa do warszawy (nie polecam macbooków bo to syf Sad )
A w kwestii zarobków, to udało mi się przez przypadek sprzedać bloga + domenę, oraz samodzielną domenę za $340 ~1100zł Skontaktował się ze mną znajomy znajomego który wystalkował jedną z moich domen i odnalazł kontakt. Miałem również ofertę zakupu serwisu który obecnie jest wciąż w budowie, ale mimo tego już znalazłem osoby wstępnie zainteresowane moimi usługami. Jednak ze względu na pracę i braki ludzi chętnych (gdzie Ci ukraińcy pracujący za 1300zł/msc) musiałem wziąć na siebie więcej obowiązków.
Planowany start działania serwisu to koniec kwietnia ewentualnie początek maja, ale powinno być ok ze względu na spływające już oferty współpracy i maile od zainteresowanych. Niedługo będę szukał grafika oraz czeka mnie zakup 2-3 skryptów które są niezbędne do obsługi serwisu, oraz wybór bramki płatności.


NAJBLIŻSZE CELE:
*Zdecydować się na metodę na której chcę się przynajmniej początkowo skupić
*Poszukiwania inspiracji
*Przejrzeć tematy http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279 oraz w Elicie, może znajdę tam jakiś ciekawy pomysł który można rozwinąć
*Ogarnąć syf na komputerze i zoptymalizować stanowisko pracy na najbliższe dni póki mam więcej czasu
*Przejrzeć zapisane zakładki i sprawdzić zanotowane linki
*Zaktualizować informacje dotyczące Black Hat SEO - wciąż pochłaniam wiedzę w wolnych chwilach.
*Zaktualizować informacje dotyczące aktualnych trendów w metodach zarabiania
NOWE CELE:
*Zakup hostingu i domeny
*Instalacja i konfiguracja Wordpressa (pluginy)

*Konfiguracja własnego spam maila który ułatwi mi rejestrację w wielu serwisach bez potrzeby wielokrotnego zakładania nowych kont email (tutaj na 100% mam jakąś wolną domenę która będzie wykorzystana w tym celu).
*Odnaleźć plugin z powiadomieniami o akcji wykonanej przez kogoś na stronie (niestety nie mam go nigdzie pod ręką, a wydaje mi się że zapisywałem go w zakładkach).

POSTĘPY:
Zarobione: 1100zł/11 000zł
Wydane: 30zł/1000zł


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - yazir - 03-05-2018 22:18

Kolejny apdejt...
Majówka była baaaaardzo owocna w pracę, jeszcze 2 dni i wracam do pracy na etacie, chociaż to też niedługo prawdopodobnie zakończę ze względu na kilka drażliwych kwestii...
Nareszcie mogę z czystym sumieniem wykreślić wszystkie obecne cele wypisane.
Kilka stów zostało wydanych na pluginy i templatkę którą obecnie trzeba będzie dostosować pod względem graficznym.



NAJBLIŻSZE CELE:
[s]*Zdecydować się na metodę na której chcę się przynajmniej początkowo skupić
*Poszukiwania inspiracji
*Przejrzeć tematy http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279 oraz w Elicie, może znajdę tam jakiś ciekawy pomysł który można rozwinąć
*Ogarnąć syf na komputerze i zoptymalizować stanowisko pracy na najbliższe dni póki mam więcej czasu
*Przejrzeć zapisane zakładki i sprawdzić zanotowane linki
*Zaktualizować informacje dotyczące Black Hat SEO - wciąż pochłaniam wiedzę w wolnych chwilach.
*Zaktualizować informacje dotyczące aktualnych trendów w metodach zarabiania
*Zakup hostingu i domeny
*Instalacja i konfiguracja Wordpressa (pluginy)
*Konfiguracja własnego spam maila który ułatwi mi rejestrację w wielu serwisach bez potrzeby wielokrotnego zakładania nowych kont email (tutaj na 100% mam jakąś wolną domenę która będzie wykorzystana w tym celu).

*Odnaleźć plugin z powiadomieniami o akcji wykonanej przez kogoś na stronie (niestety nie mam go nigdzie pod ręką, a wydaje mi się że zapisywałem go w zakładkach).
NOWE CELE:
*Dokończyć stronę www + LP
*Zlecić logo + grafikę (chyba że znajdę czas)
*Ogarnąć kwestie bramki płatności (payment gateway jak to przetłumaczyć sensowniej?)
*DG Smile

POSTĘPY:
Zarobione: 1100zł/11 000zł
Wydane: 560zł/1000zł


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - Mikey - 04-05-2018 01:25

Jazirku trzymam kciuki, życzę powodzenia i jesteśmy w kontakcie <3


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - adamcio99922 - 07-05-2018 15:32

Olej DG, ogarnij Sp. z o.o.

Nie będziesz żałował! Jerk2

Chyba, że budżet Cię ogranicza...


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - jarunioo7 - 07-05-2018 16:23

Budżetowo wychodzi bardzo podobnie, ja też polecałbym spółke z wielu względów ale bardzo duży minus dla osoby, która nie prowadziła nigdy DG to zrozumienie pewnych zasad, podatków itd. Dlatego w pierwszych miesiącach lepiej JDG, a po przyzwyczajeniu lepsza sp. z o. o. Smile Chyba, że lubisz wyzwania Tongue


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - adamcio99922 - 07-05-2018 16:46

Kwestia podstawowa czy ogarniasz sam czy z pomocą kogoś - wówczas to nie straszne Lol