Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora (/Temat-Guess-Who-s-Back-kolejne-podejscie-leniwego-moderatora-155634)

Strony: 1 2


Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - yazir - 29-03-2018 00:20

Hejka misie Heart
O MNIE:
Część może mnie kojarzyć z roli nazimoderatora którą pełnię od dłuższego czasu, mam na imię Mateusz, w tym roku kończę 27 lat (tak, rozglądam się już za fajną trumną)...
Od momentu kiedy miałem wrażenie że wypaliłem się w zarabianiu online przerobiłem wiele pomysłów na życie, kilkukrotna próba ułożenia sobie życia na emigracji, powroty do Polski i liczenie na cud, niestety wszędzie widziałem problemy i szybko wypalałem się, szukałem kolejnych zmian. Obecnie mam względną stabilizację pracuję jako elektryk / monter instalacji elektrycznych, co w sumie sprawia mi względną przyjemność ale nie daje takich profitów na jakie chcę osiągnąć.
W związku zakładam ten dziennik głównie w celu monitorowania własnych postępów i w miarę systematycznej pracy.

CEL DZIENNIKA:
Wstępnym celem, który jest dla mnie jednocześnie wyzwaniem jest zarobienie online 11 000PLN co daje w przybliżeniu ok $3200 do 31 maja 2018, czyli dzień przed wyjazdem na forumowy zlot postaram się zrobić podsumowanie tych 64 dni. Średni dzienny zysk musi oscylować w okolicach $50 by była szansa na realizację celu.
Dodatkowo przez ten czas nie chcę wydać więcej niż 600PLN, więc nie znajdziecie tutaj raczej nic związanego z inwestycjami ponieważ by z tego mieć szansę zrobić coś konkretnego musiał bym inwestować bardzo ryzykownie / z dużą dźwignią.
Powyższa kwota będzie przeznaczona na:
*hosting
*domeny
*drobne reklamy
*skrypty / pluginy
*konta na portalach społecznościowych
W przypadku przekroczenia kwoty którą założyłem jako maksymalną którą mogę wydać do celu zostanie doliczona 2x ta kwota. Przykładowo jeśli wydam w dowolnym momencie wyzwania 100PLN więcej do celu dodaję 200PLN i celem staje się 11 200PLN. Ma to na celu ograniczenie wydatków.

CO MOŻE (ale nie musi) SIĘ TU ZNALEŹĆ:
*CPA / PPA (w tym przypadku tylko Black Hat SEO wchodzi w grę, więc trzeba będzie zaktualizować wiedzę)
*PPI (nigdy nie miałem styczności ale wygląda interesująco)
*programy partnerskie / marketing online
*dropshipping (może być ciekawą opcją w przypadku znalezienia interesującego przedmiotu)
*handel
*dopiszę jak wpadnie mi coś do głowy

NAJBLIŻSZE CELE:
*Zdecydować się na metodę na której chcę się przynajmniej początkowo skupić
*Poszukiwania inspiracji
*Przejrzeć tematy http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279 oraz w Elicie, może znajdę tam jakiś ciekawy pomysł który można rozwinąć
*Ogarnąć syf na komputerze i zoptymalizować stanowisko pracy na najbliższe dni póki mam więcej czasu
*Przejrzeć zapisane zakładki i sprawdzić zanotowane linki
*Zaktualizować informacje dotyczące Black Hat SEO
*Zaktualizować informacje dotyczące aktualnych trendów w metodach zarabiania

POSTĘPY:
Zarobione: 0zł/11 000zł
Wydane: 0zł/1000zł


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - jarekxD - 29-03-2018 01:12

Powodzonka Wink


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - jarunioo7 - 29-03-2018 01:20

Przed Tobą 2 miesiące bardzo ciężkiej pracy. Od 0 do 11000 w 64 dni to nie lada wyzwanie ale lepiej sobie stawiać według mnie zawyżone cele Tongue Będę śledził, powodzenia! Smile


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - Na 5tyk - 29-03-2018 06:41

Powodzonka Panie yazir :>
Może w końcu nie będziesz musiał pilnować Ukraińców Lol


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - Czaq - 29-03-2018 06:47

Powodzenia!


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - Captain - 29-03-2018 07:15

Zapowiada się ciekawie, ale uważam, że ustaliłeś sobie zdecydowanie zbyt wysoki cel - będzie bardzo ciężko go osiągnąć, a jak zobaczysz po pierwszym tygodniu albo dwóch, że się raczej nie wyrobisz to może Cię tylko zniechęcić i zarzucisz dziennik Wink


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - sheko12 - 29-03-2018 07:31

Powodzonka! ale zgadzam się z przedmówcami, zbyt wysoki cel, SEO, nawet Black Hat nie jest takie szybkie i proste, dobry blog PPA + optymalizacja + SEO, kupa roboty i wiele cierpliwości, sam stawiałem podobne cele i nigdy ich nie udało mi się zrealizować, tym bardziej jak sam twierdzisz - jesteś leniwy Tongue


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - pspsga - 29-03-2018 07:35

Ambitny cel, dlatego życzę powodzenia!

A tak na serio. Gdzie można składać wnioski na yazira? Smile


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - pixel21 - 29-03-2018 09:04

Powodzenia. Lubię ludzi z dużymi jajami. GL


RE: Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora - yazir - 29-03-2018 12:52

(29-03-2018 07:15)Captain napisał(a):  Zapowiada się ciekawie, ale uważam, że ustaliłeś sobie zdecydowanie zbyt wysoki cel - będzie bardzo ciężko go osiągnąć, a jak zobaczysz po pierwszym tygodniu albo dwóch, że się raczej nie wyrobisz to może Cię tylko zniechęcić i zarzucisz dziennik Wink

(29-03-2018 07:31)sheko12 napisał(a):  Powodzonka! ale zgadzam się z przedmówcami, zbyt wysoki cel, SEO, nawet Black Hat nie jest takie szybkie i proste, dobry blog PPA + optymalizacja + SEO, kupa roboty i wiele cierpliwości, sam stawiałem podobne cele i nigdy ich nie udało mi się zrealizować, tym bardziej jak sam twierdzisz - jesteś leniwy Tongue

Co do wysokiego celu to wolę taki niż za niski, wiele zmieniło się u mnie, i w związku z tym wolę postawić sobie za wysoki cel w realizacji którego będzie mnie wspierała osoba dzięki której mam chęć do życia, niż ustawić niski który zrealizuję szybko i bezboleśnie.

(29-03-2018 07:35)pspsga napisał(a):  A tak na serio. Gdzie można składać wnioski na yazira? Smile

Skargi i zażalenia tutaj -> http://zarabiam.com/private.php?action=send&uid=1

(29-03-2018 09:04)pixel21 napisał(a):  Powodzenia. Lubię ludzi z dużymi jajami. GL
Moja dziewczyna mówi podobnie Jerk2

-------------------------------------------------------------------------------------------
DZIENNIK WPIS #2:
Noc była owocna i wydaje mi się że warto było poświęcić ten czas ponieważ zrealizowałem większość z założonych celów. Przy okazji odnowiłem kontakty z dawnymi znajomymi którzy zaoferowali mi pomoc w postaci porad dotyczących Black Hat SEO oraz pozyskiwania trafficu z YT. Wstępnie zdecydowałem się iść w kierunku PPA / CPA ze względu na Black Hat SEO co wg osób z którymi kontaktowałem się powinno dać efekty w ciągu ok 2 tygodni od rozpoczęcia działań.
Prawdopodobnie jeszcze dziś kupię hosting i domenę, chyba że znajdę jakąś interesującą domenę wśród tych które mam jeszcze aktywne.
Edit 17:18
Hosting oraz domena zakupiona $8.88 czyli ok 30zł, można powoli działać https://prnt.sc/iy32dn


NAJBLIŻSZE CELE:
*Zdecydować się na metodę na której chcę się przynajmniej początkowo skupić
*Poszukiwania inspiracji
*Przejrzeć tematy http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279 oraz w Elicie, może znajdę tam jakiś ciekawy pomysł który można rozwinąć
*Ogarnąć syf na komputerze i zoptymalizować stanowisko pracy na najbliższe dni póki mam więcej czasu
*Przejrzeć zapisane zakładki i sprawdzić zanotowane linki
*Zaktualizować informacje dotyczące Black Hat SEO
*Zaktualizować informacje dotyczące aktualnych trendów w metodach zarabiania
NOWE CELE:
*Zakup hostingu i domeny
*Instalacja i konfiguracja Wordpressa (pluginy)
*Konfiguracja własnego spam maila który ułatwi mi rejestrację w wielu serwisach bez potrzeby wielokrotnego zakładania nowych kont email (tutaj na 100% mam jakąś wolną domenę która będzie wykorzystana w tym celu).
*Odnaleźć plugin z powiadomieniami o akcji wykonanej przez kogoś na stronie (niestety nie mam go nigdzie pod ręką, a wydaje mi się że zapisywałem go w zakładkach).

POSTĘPY:
Zarobione: 0zł/11 000zł
Wydane: 30zł/1000zł