Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MintsHost - odnowienie transferu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: MintsHost - odnowienie transferu (/Temat-MintsHost-odnowienie-transferu-155541)



MintsHost - odnowienie transferu - kochamkesz - 23-03-2018 09:51

Kiedy odnawia się transfer w MintsHost ?? Faktura do 19 i już mamy 4 dzień i ciągle nabija na stary licznik .


RE: MintsHost - odnowienie transferu - Początkujący - 24-03-2018 04:24

http://zarabiam.com/Temat-Przestrzegam-przed-H88-SA-minhost-bizneshost-netdc-hekko-i-inne-155556
Poczytaj sobie...


RE: MintsHost - odnowienie transferu - kochamkesz - 24-03-2018 07:09

wysłałem pytanko do bok'u zobaczymy co odpiszą za dni kilka Jerk

Edit: odpowiedź po 10min, że transfer resetuje się 1 każdego miesiąca. Czyli nie taki diabeł straszny jak go malują. Ja póki co nie mam zastrzeżeń.


RE: MintsHost - odnowienie transferu - Początkujący - 24-03-2018 15:01

(24-03-2018 07:09)kochamkesz napisał(a):  wysłałem pytanko do bok'u zobaczymy co odpiszą za dni kilka Jerk

Edit: odpowiedź po 10min, że transfer resetuje się 1 każdego miesiąca. Czyli nie taki diabeł straszny jak go malują. Ja póki co nie mam zastrzeżeń.

Co nie zmienia faktu, że firma to dno.


RE: MintsHost - odnowienie transferu - Xanter98 - 24-03-2018 16:01

U mnie problem był, żeby wystawić jedną fakturę za wszystkie hostingi, bo miały inny termin zakupu. Mimo, że Coristo mi to ręcznie zmienił to Pani z obsługi nadal nie potrafi wystawić mi jednej fakturki za wszystkie usługi. Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale tak prosta czynność nie powinna stanowić problemu dla systemu.


RE: MintsHost - odnowienie transferu - Początkujący - 25-03-2018 12:49

(24-03-2018 16:01)Xanter98 napisał(a):  U mnie problem był, żeby wystawić jedną fakturę za wszystkie hostingi, bo miały inny termin zakupu. Mimo, że Coristo mi to ręcznie zmienił to Pani z obsługi nadal nie potrafi wystawić mi jednej fakturki za wszystkie usługi. Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale tak prosta czynność nie powinna stanowić problemu dla systemu.

Oni ze wszystkim mają problem. Z bezpieczeństwem danych także. Ja miałem na skrzynce mailowej czyjeś maile.