Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 03-04-2018 21:11

a mam pytanie co z pomysłem płatnych ptc czy innego rodzaju klikania reklam czy wykonywania zadań czyżby wykonując ankietę dostane punkty pracy i to był twój pomysł ? bo jakoś tak kojarzyłem wątki i ciekawość mnie zżera


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-04-2018 21:14

@Korlim, na razie płatne PTC są przełożone w czasie. Punkty pracy poza klikaniem co godzinę w przycisk będzie można otrzymać w jeszcze inny sposób, ale to dobrze, że zżera Cię ciekawość bo na razie nie wyjaśnię Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 03-04-2018 21:32

(03-04-2018 21:14)coalco napisał(a):  ale to dobrze, że zżera Cię ciekawość bo na razie nie wyjaśnię Wink

Strasznie dużo tych tajemnic Big Grin
Ciekawe kiedy zostaną wprowadzone i odtajnione Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-04-2018 21:35

Przecież ja niemal codziennie zdradzam Wam jakieś tajemnice z produkcji Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 03-04-2018 21:41

Co ważne jest udostępniane a co może czekać ale zaostrza apetycik dobrze że nie jest afiszowane od razu. Ktoś musi czuć się Sex a ktoś inny Huh Bez tego byłoby nudno. Niecierpliwa ta młodzież Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - MrDevix - 03-04-2018 22:49

Świetny serwis, widać, że administracja jest doświadczona w tym co robi. Polecam Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 04-04-2018 00:00

(03-04-2018 20:54)coalco napisał(a):  Jeśli chodzi o publikowanie własnych ofert na liście, mam już rozwiązanie i będzie ono wkrótce dodane.

Miałem wspomnieć o tym problemie, ale myślałem, że to takie „utrudnienie”. beka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 04-04-2018 07:19

Czy kopanie poprawnie działa?
Czy jest mozliwosc zeby pokazywało wykopane hashe?
Bo i tak chyba przechwtujesz te dane, a łatwiej było by zobacyc poprawne działanie


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 04-04-2018 07:25

Kopanie działa z pewnością poprawnie. Mogę pokazywać wykopane hashe ale nie wiem czy nie wprowadzi to zamieszania i natłoku informacji. Wrzucę taką informację na jakiś czas i zobaczymy, ok.

Edit: Dodałem informację o całkowitej ilości obliczonych hash:

[Obrazek: hashe.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 04-04-2018 09:54

chodzi o to że kopie z kilku urządzen na raz, a jak kiedyś próbowałem na Coinhive Miner to mi nie naliczało poprawnie Tongue
Ale dzięki, wydaje mi się że jest oki