Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja nowa stronka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: moja nowa stronka (/Temat-moja-nowa-stronka-155066)



moja nowa stronka - newbie - 03-03-2018 11:06

Witam wszystkich forumowiczów.
Otóż ostatnio zabrałem się za zrobienie prostej stronki, która miałaby celować w tzw. "dzieci cs'a". Znajduje się na niej spis stronek do zarabiania pod przykrywką zbierania na kosę. No i teraz naszło mnie pytanie w jaki sposób trafić do pierwszych odbiorców i jak zacząć pozycjonować tą stronę?

Przy okazji chciałbym również prosić was o ocenę, lub/i jakieś propozycje zmian.

Strona nie jest jeszcze w pełni gotowa, w przyszłości pojawi się więcej sposobów i być może jakieś poradniki.

z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Smile.

link do strony: https://sites.google.com/view/kosadlakazdego


RE: moja nowa stronka - jarunioo7 - 03-03-2018 11:20

Przede wszystkim kup domene i podepnij pod tą stronę. Na SEO raczej bym nie liczył jak jesteś nowy (zbyt dużo czasu zajmie Ci nauka, a co dopiero żeby były z tego jakieś efekty). Reklamować możesz tam gdzie są gracze - na różnych forach związanych z CS'em, grupach STEAM, grupach facebook.


RE: moja nowa stronka - patttson - 03-03-2018 11:21

Niech zacznie SEO i chociaż próbuje. Ma ciągle zbierać wiedzę teoretyczną, a nie praktyczna?


RE: moja nowa stronka - jarunioo7 - 03-03-2018 11:25

Reklamując sie na grupach / forach ma gwarantowany ruch - zawsze ktoś wejdzie chociaż z ciekawości.

Zaczynając od 0 z SEO i z tego co widać to chyba od 0 z tworzeniem stron internetowych, konkurując w SEO z lepszymi stronami, firmami itd ma bardzo małe szanse. Pytanie też czy chce czekać na efekty kilka miesięcy..


RE: moja nowa stronka - newbie - 03-03-2018 11:25

Dzięki za odpowiedzi, przydadzą się.


RE: moja nowa stronka - wrzochal11 - 03-03-2018 12:24

Przede wszystkim to na stronie musi być jak najwięcej tekstu.. unikatowego tekstu. Czyli najlepiej żeby ta strona była w formie bloga, a na tym blogu zacznij pisać o rzeczach które mogą być ciekawe dla Twojej grupy docelowej. No i oczywiście w tym samym czasie poszerzaj swoją wiedze dotyczącą SEO i szeroko pojętej promocji strony.


RE: moja nowa stronka - Dan14NR - 03-03-2018 12:38

A ja proponuje SEO plus reklamę. Z reklamy ruch na teraz, a SEO przyszlosciowo. Sprawdź poradnik Vasakiego, linkuj na spokojnie i zoptymalizuj.


RE: moja nowa stronka - newbie - 04-03-2018 18:05

Teraz jak patrzę na tą stronę to dochodzę do wniosku, że wygląda średniawo. Spróbuję zrobić nową prawdopodobnie w formie bloga, tak jak kolega wyżej sugerował i zamieszczę na niej poprawione teksty ze starej strony i przy okazji dodam coś nowego. Później kupię domenę i porobię jakieś fejk konta na fb/forach z grami i zacznę jakoś to reklamować. No a przy okazji nauka SEO w międzyczasie.

Dziękuję jeszcze raz za wszystkie odpowiedzi Smile.