Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Aktualizacja Kwiecień 2019 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Aktualizacja Kwiecień 2019 (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-stron-Aktualizacja-Kwiecien-2019-154916)

Strony: 1 2 3 4 5 6


[SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" + Dostęp do Grupy Seo - Matixio - 06-03-2018 09:08

Witam jak mógłbym otrzymać aktualizacje twojego poradnika??


RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" + Dostęp do G... - Muraszczyk - 06-03-2018 10:53

(06-03-2018 09:08)Matixio napisał(a):  Witam jak mógłbym otrzymać aktualizacje twojego poradnika??

Napisz prywatną wiadomość. Zweryfikuje płatność i podeślę zaproszenie do grupy. Być może przypadkiem usunąłem wiadomość czyszcząc skrzynkę.

Wszelkie pytania odnośnie poradnika proszę wysyłać w prywatnej wiadomości.
Chciałbym żeby ten temat pozostał zbiorem opinii czy informacji z mojej strony.



RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" + Dostęp do Grupy Seo - Snaggy - 14-03-2018 13:09

Muraszczyk to kocur jeśli chodzi o SEO. Jak najbardziej polecam jego poradnik, konkretny gość! Wszystko co trzeba by ogarnąć terminologie i dobrze wystartować a co za tym idzie, robić KESZ.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" + Dostęp do Grupy Seo - jarunioo7 - 20-03-2018 11:36

Jakiś czas temu kupiłem ten poradnik od Muraszczyka i w mojej opinii jest baaardzo dobry. Przy próbie uczenia się pozycjonowania mamy do wyboru trzy drogi:

- uczyć się samemu poprzez internet
- kupić dostęp do płatnych wykładów / szkoleń
- kupić poradnik Muraszczyka

W pierwszym przypadku nie wydamy pieniędzy za to poświęcimy bardzo dużo czasu na naukę, szukanie informacji, segregowanie informacji (bardzo duża część jest przestarzałą i po prostu nie działa przez ciągłe zmiany algorytmów wyszukiwarek). Dodatkowo będziemy musieli poświęcić czas na tworzenie własnych list do linkowania, profili, blogów web 2.0. Ile czasu trzeba poświęcić? Myślę, że 100 godzin to absolutne minimum. Ile zarabiasz na godzinę? Pomnóż to przez 100 godzin i zobacz ile teoretycznie tracisz pieniędzy Smile

W drugim przypadku płacimy ludziom za wiedzę ale możemy trafić na osoby, które nic nie potrafią - tylko zarabiają poprzez szkolenia. Ich wiedza oparta może być wyłącznie o poradniki z google, które sam mógłbyś sobie przeczytać / poszukać informacji. Takim osobom dosyć często płaci się tylko za zebranie informacji z internetu. Najczęściej też jest to wiedza tylko teoretyczna, nikt nie da Ci praktycznych wskazówek.

W trzecim przypadku kupujesz poradnik za 200zł od Muraszczyka. Dostajesz gwarantowaną pomoc przez 30 dni od zakupu, możesz pytać o co chcesz, o te najbanalniejsze rzeczy jak i te bardziej wymagające. Muraszczyk to praktyk, który swoją wiedzę przelał na papier w sposób bardzo przystępny i zrozumiały dla wszystkich. Do poradnika dodaje gratisy, które w zupełności wystarczą na rozpoczęcie pozycjonowania. Dodatkowo wiedza jest cały czas aktualizowana, została stworzona mini-społeczność, która wzajemnie sobie pomaga.

PODSUMOWANIE: Ceniąc swój czas postanowiłem zakupić poradnik od Muraszczyka i się nie zawiodłem. Cena jest według mnie nawet za niska patrząc po konkurentach, którzy organizują wykłady / szkolenia. Połączenie poradnika z wiedzą z innych źródeł powinno dać baaaardzo wysokie wyniki w wyszukiwarce - oczywiście żeby osiągnąć taki efekt trzeba włożyć w to trochę pracy.

Serdecznie polecam Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" + Dostęp do Grupy Seo - ppagroup - 25-03-2018 11:18

Witam serdecznie.

Jestem wstępnie zainteresowany kupnem, jednak mam jedno pytanie czy ten poradnik kieruje mnie co zrobić najpierw, później, następnie itp?

Czy ten poradnik prowadzi mnie za rękę tak jak to kiedyś pokazał Vasaki w swoim dzienniku?


RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" + Dostęp do G... - Muraszczyk - 25-03-2018 14:10

(25-03-2018 11:18)ppagroup napisał(a):  Czy ten poradnik prowadzi mnie za rękę tak jak to kiedyś pokazał Vasaki w swoim dzienniku?

Tak. Zgodnie ze spisem treści i opisem poradnika krok po kroku tłumaczę cały proces na przykładach.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" + Dostęp do G... - pixel21 - 25-03-2018 15:07

Odezwę się wieczorkiem


RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" + Dostęp do Grupy Seo - Fergussson - 13-04-2018 08:41

Serdecznie polecam poradnik Wink Jest sporo wartościowej wiedzy. Ogromnym plusem jest opis programu rankerx.
Nie pożałujecie wydanych pieniędzy Wink


RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" + Dostęp do Grupy Seo - Muraszczyk - 23-04-2018 02:02

Pierwsza na zarabiam.com i ostatnia w najbliższym czasie promocja -15% (do 30.04.18 godz. 23:59)

200 zł -> 170 zł

Wszelkie pytania odnośnie poradnika proszę wysyłać w prywatnej wiadomości.
Chciałbym żeby ten temat pozostał zbiorem opinii czy informacji z mojej strony.



RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" + Dostęp do Grupy Seo - Xanter98 - 08-06-2018 19:41

Poradnik bardzo przejrzysty i prosto napisany, każdy początkujący zrozumie o co chodzi. Muraszczyk kompleksowo wprowadza w świat PPA od znalezienia odpowiedniej niszy i domeny po optymalizacje strony i pozycjonowanie. Krok po kroku opisane jest linkowanie ręczne jak i program RankerX, który zautomatyzuje naszą pracę. Autor dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i tłumaczy błędy, które sam kiedyś popełnił. Korzystając z poradnika Muraszczyka nie straszne będą Wam filtry Google'a czy niewyjaśnione spadki pozycji. Poradnik nadaje się zarówno pod zwykłe hacki jak i pod stronę bardziej white hatową typu afiliacje.