Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reupload filmu z YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Reupload filmu z YT (/Temat-Reupload-filmu-z-YT-154371)



Reupload filmu z YT - Ja Łukasz - 01-02-2018 17:39

Cześć, chciałbym zapytać jak działa YT jeśli będę wrzucał nie swoje filmiki na YT. Po prostu znam porzucone kanały które mają jakiś tam content, w ogóle nie zoptymalizowane filmy i siedzi to gdzieś na dnie, a mi mogłyby się przydać.

YT potrafi wykrywać tak wrzucone filmy?


RE: Reupload filmu z YT - Ja Łukasz - 02-02-2018 16:05

Znajdzie się jakaś dobra duszyczka która podpowie czy warto? smutny


RE: Reupload filmu z YT - jarunioo7 - 02-02-2018 16:38

Jeśli pobierzesz ich filmy i wrzucisz jako swoje to najprawdopodobniej dostaniesz bana za duplicate content.
Jeśli tak bardzo chcesz wrzucić nieswoje filmy to najlepiej jest chociaż w małym stopniu przerobić filmik (tu uciąć, tam dodać) i wtedy jesteś znacznie bezpieczniejszy.


RE: Reupload filmu z YT - Ja Łukasz - 03-02-2018 00:22

A w video nie ma czegoś podobnego jak w zdjęciach exif i nie ma możliwości tego przeczyścić i wrzucić ponownie żeby yt się nie skapnęło? Big Grin

W moim przypadku nie chodzi o to, że chcę komuś kraść content na którym zarabia czy hobbystycznie działa. Te filmiki są często pojedyncze wrzucone po dwa, trzy lata temu z których ja mógłbym zrobić pożytek, a tak się tylko marnują. at


RE: Reupload filmu z YT - jarunioo7 - 03-02-2018 01:48

Jest coś takiego na youtube, nie pamiętam jak to sie fachowo nazywa. Wiele osób mówi, że warto jest też delikatnie "pochylić" video i wtedy problem jest z głowy. Im bardziej sie przyłożysz tym większa szansa na to, że Ci filmiku nie zdejmą Tongue


RE: Reupload filmu z YT - Ja Łukasz - 03-02-2018 01:59

Dzięki pięknie, będę próbował i zobaczymy jak to wypali.


RE: Reupload filmu z YT - Resk - 16-02-2018 10:04

Możesz zmieniać filmy programem YouTube Video Bytes Changer. Proces trwa bardzo szybko i wtedy skopiowany od kogoś film jest zupełnie innym filmem dla YouTube.


RE: Reupload filmu z YT - zoebarnes - 16-02-2018 15:33

Mam cały kanał z reuploadami i nikt nigdy się nie czepiał.