Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta FB - świeże - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta FB - świeże (/Temat-Konta-FB-swieze-153771)



Konta FB - świeże - jergele - 10-01-2018 17:16

1.Nazwa przedmiotu : konta FB - świeże - żeńskie
2.Opis przedmiotu : Konta zweryfikowane emailowo oraz telefonicznie (jeśli FB tego żąda). W profilu uzupełnione: miasto, szkoła, praca, tło, intro. Zdjęcie profilowe. Klika różnych zdjęć - MIX. Dostajesz też konto email. Konta nie mają znajomych ani grup.
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : gg 868540, pw
5.Cena : podana w tabeli
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew, PayPal

Konta są zakładane i logowane na różnych IP (mobilnych).

Konta należy sprawdzić bezpośrednio po zakupie. Za późniejsze wpadki nie odpowiadam, ale mogę pomóc.
Czasami przy zmianie lokalizacji wyskakuje weryfikacja. Ze swojej strony bezpłatnie gwarantuję przejście tego etapu poprzez:
- zalogowanie z systemu/przeglądarki macierzystej,
- weryfikację telefoniczną (podaję numer tel. oraz kod sms przesłany przez FB) - bezpośrednio po zakupie za darmo, później 1 zł,
- do każdego konta posiadam 2-3 zdjęcia - mogę wysłać na email w przypadku weryfikacji twarzy.


UWAGA: Nie każdy może dostać konto ode mnie. Podstawowy warunek to aktywne członkostwo na forum.
Zastrzegam sobie możliwość odstępstw od ww. warunku, szczególnie wobec osób z którymi współpraca już się ułożyła na odpowiednim poziomie.
Moja decyzja jest ostateczna i proszę nie żądać wyjaśnień.

W innym wątku sprzedaję stażowe konta facebook.

Zawartość tabeli będzie się zmieniać w miarę udostępniania do sprzedaży kolejnych kont lub aktualizacji istniejących.
[Obrazek: fb2018.png]


RE: Konta FB - świeże - jergele - 18-01-2018 12:33

Więcej przybywa niż ubywa Smile


RE: Konta FB - świeże - jergele - 25-01-2018 18:54

Konta nabierają wartości


RE: Konta FB - świeże - jergele - 02-02-2018 18:42

podbijam


RE: Konta FB - świeże - michas2211 - 05-02-2018 18:58

Konto dzisiaj zamówione i śmiga! Smile


RE: Konta FB - świeże - adi_hq - 06-02-2018 13:21

Również polecam!


RE: Konta FB - świeże - jergele - 21-02-2018 09:28

GG868540

[Obrazek: fb2018.png]


RE: Konta FB - świeże - andegrand - 25-02-2018 11:13

Polecam jak najbardziej


Konta FB - świeże - Majka - 20-08-2018 14:45

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.