Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak masowo zakładać konta i robić weryfikację telefoniczną ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak masowo zakładać konta i robić weryfikację telefoniczną ? (/Temat-Jak-masowo-zakladac-konta-i-robic-weryfikacje-telefoniczna-152918)

Strony: 1 2


Jak masowo zakładać konta i robić weryfikację telefoniczną ? - helix - 08-12-2017 09:18

Witam.Jak zrobić weryfikację telefoniczną na fb gdzie nie dostanę żadnych blokad i jak masowo zakładać konta fb wiem że takich pytań w necie jest dużo i szukałem tu na forum to nie było .I jestem laikiem w tej sprawie i nie oczekuję głupich komentarzy typu to znowu helix tylko konkretną pomoc.


RE: Jak masowo zakładać konta i robić weryfikację telefoniczną ? - Xanter98 - 08-12-2017 09:34

Rob to, co robilby zwykly uzytkownik + wyczysc ciasteczka przed logowaniem na kazde konto.


RE: Jak masowo zakładać konta i robić weryfikację telefoniczną ? - jergele - 08-12-2017 10:05

Gotowej recepty nie dostaniesz od nikogo. Nawet jeśli będziesz robił to co zwykły użytkownik, to FB i tak coś na Ciebie znajdzie Smile
Przy zakładaniu kont, niektóre czynności można zautomatyzować. Ale i tak trzeba przy tym siedzieć, bo FB nie wiadomo kiedy z czymś wyskoczy.
Musisz po prostu powoli zacząć pracować, zbierać własne doświadczenie i godzić się ze stratami, których z czasem będzie coraz mniej.. albo więcej Smile


RE: Jak masowo zakładać konta i robić weryfikację telefoniczną ? - mahuzz - 08-12-2017 11:51

Szczerze? Za darmo nie powiem, nie wiem, od dłuższego czasu na FB nie działam. SMSPVA - to są grosze, a zwrócą Ci się bardzo szybko Smile


RE: Jak masowo zakładać konta i robić weryfikację telefoniczną ? - helix - 08-12-2017 15:25

Interesują mnie darmowe strony do weryfikacji telefonicznej i działające strony


RE: Jak masowo zakładać konta i robić weryfikację telefoniczną ? - Xanter98 - 08-12-2017 15:28

Dzialajace strony
Darmowe

Wybierz jedno


RE: Jak masowo zakładać konta i robić weryfikację telefoniczną ? - helix - 09-12-2017 10:24

A textnow co wpisać w textarea.


[Obrazek: screenshot-www.textnow.com-2017-12-09-01-23-48.png]


RE: Jak masowo zakładać konta i robić weryfikację telefoniczną ? - Manderigon - 09-12-2017 10:30

Nie trudz się, nie działa


RE: Jak masowo zakładać konta i robić weryfikację telefoniczną ? - helix - 14-12-2017 16:24

Ha ha manderigon fajnie mi pomogłeś za darmo tylko płacić


RE: Jak masowo zakładać konta i robić weryfikację telefoniczną ? - Itachi198 - 14-12-2017 16:32

Zmieniaj ip (najprościej tryb samolotowy w telefonie), zachowuj odstępy czasowe, weryfikuj konta numerami telefonów, nabijaj między kontami naturalne ciasteczka itp

Nie wiem jak zakładać masowo, a lepiej rób to po staremu, naturalnie, wg mnie konta powinny być stabilniejsze, pozdrawiam.