Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Śmiertelny Wypadek Pod Szczecinem,w Którym Brał Udział Polski Dj Pod Wpływem Alkoholu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Śmiertelny Wypadek Pod Szczecinem,w Którym Brał Udział Polski Dj Pod Wpływem Alkoholu (/Temat-Smiertelny-Wypadek-Pod-Szczecinem-w-Ktorym-Bral-Udzial-Polski-Dj-Pod-Wplywem-Alkoholu-152840)



Śmiertelny Wypadek Pod Szczecinem,w Którym Brał Udział Polski Dj Pod Wpływem Alkoholu - [T] r u a n [T] - 05-12-2017 13:34

http://www.portal.4clubbers.com.pl/aktualnosci/smiertelny-wypadek-pod-szczecinem-w-ktorym-bral-udzial-polski-dj-pod-wplywem-alkoholu

Ten kto chociaż trochę śledzi scenę EDM polska czy to zagraniczną wie o kogo chodzi.


RE: Śmiertelny Wypadek Pod Szczecinem,w Którym Brał Udział Polski Dj Pod Wpływem Alkoholu - Artinesse - 05-12-2017 13:44

Nie znam, nie słucham, uważam że są lepsi dj.
Jak jechał po pijaku to dla mnie osobiście to skreślony człowiek. Jak można wypić i wsiadać w samochód. To jest jasne, że jeśli nie zabijesz siebie to zabijesz kogoś. Odebrać prawo jazdy, niech idzie siedzieć.
Pewnie kasa i popularność uderzyły do głowy. Ja dla pijaków za kierownicą nie mam litości.


RE: Śmiertelny Wypadek Pod Szczecinem,w Którym Brał Udział Polski Dj Pod Wpływem Alkoholu - twardy - 05-12-2017 14:15

Dorian T. a.k.a. Tom Swoon.
teraz to już Dorian aka Tom Sztum

wykop Heart


RE: Śmiertelny Wypadek Pod Szczecinem,w Którym Brał Udział Polski Dj Pod Wpływem Alkoholu - charizard123 - 18-12-2017 13:52

Dj, aktor czy inna gwiazdeczka nieważne, powinien ponieść konsekwencje jak normalny obywatel.