Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 29-11-2017 22:22

Jeżeli raz odrzucili mnie odrzucili to mogę próbować dalej na te same dane? Jak wpisze kompletnie coś innego to nie zorientują się?

@[broofie] pomożesz z rejestracja? Wink Chcę spróbować Twojej metody


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Dziubek96 - 30-11-2017 00:49

Moje konto zostało odrzucone ktoś pomoże?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 30-11-2017 11:46

Wysłałem PW z ID Wink


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - jackbriggs - 30-11-2017 14:18

Dobra wszystko okej, śmiga ładnie. Jest tylko jeden problem. Czy ludziom na zaspamionym czacie będzie się chciało przepisywać link bitly do przeglądarki?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 30-11-2017 14:30

Tak, bedzie sie chcialo Smile Na poczatku tez mnie to zastanawialo, nawet przez ten fakt stwierdzilem, ze nie warto do tego podchodzic. Jednak po jakims czasie znalazlem aplikacje z takim ruchem, ze musialem sprobowac. No i do teraz spamujac w grach widze, ze nawet jesli ktos musi przepisac link manualnie do przegladarki to i tak to zrobi jesli jest zainteresowany.

(30-11-2017 00:49)Dziubek96 napisał(a):  Moje konto zostało odrzucone ktoś pomoże?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Zapewne powodem bylo niesprecyzowane opisanie ruchu. W trzecim etapie gdzie trzeba podac "Traffic source" wpisujemy wszystko co nam przychodzi do glowy, np: Facebook Ads, Facebook Groups, mobile apps itp.
W rubryce na podanie strony nalezy wpisac, ze nie posiadamy takowej i bedziemy bezposrednio wysylac ludziom link do oferty/content lockera.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - buum - 30-11-2017 19:39

Wszystko poszło, pierwsze drobne na moim koncie są. Napisałem wiadomość z moim ID, będę obserwować temat i sam coś działać. pozdro


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - luka600 - 30-11-2017 21:13

broofie pw Cool


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 30-11-2017 21:47

Odpisane Wink


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - [T] r u a n [T] - 30-11-2017 21:48

U mnie konwersja na poziomie 10%, @broofie jak u ciebie ?


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - patrolpxd - 30-11-2017 21:53

Również czekam na odpowiedź ;]

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka