Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - [T] r u a n [T] - 29-11-2017 12:55

Może to trwać do 12h

Sprawdziłem sobie na jednej grze lekki spam , 5 klików , 1 konwersja , Francja 0.27$


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 29-11-2017 13:09

No do 12h a ja czekam już jakoś 18h.. ^^
Nie podoba mi się to. ;P


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 29-11-2017 16:33

(29-11-2017 12:55)[T] r u a n [T] napisał(a):  Może to trwać do 12h

Sprawdziłem sobie na jednej grze lekki spam , 5 klików , 1 konwersja , Francja 0.27$

Zalecam spam w różnych godzinach. Najlepiej rano i wieczorem jeśli jesteśmy ograniczeni czasowo. Również dodam, że jeśli jest możliwość wyboru serwera, to stawiajcie na Polnocna Ameryke, gdzie stawki oscyluja w granicach 0,4 - 1,5$.
(29-11-2017 13:09)Stworkowaty napisał(a):  No do 12h a ja czekam już jakoś 18h.. ^^
Nie podoba mi się to. ;P

Być może są czymś mocno zajęci. Ja nie pamiętam ile dokładnie czekałem ale było to ponad 24h.




Update v3 dla refów w formie video już gotowy!


Jeśli pominąłem Cie napisz do mnie PW w celu wysłania linku.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 29-11-2017 16:36

No to czekamy... broofie odezwę się jak mi zweryfikują Tongue


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 29-11-2017 16:46

Jasna sprawa Smile Jesli jednak beda problemy z akceptacja napisz do Bena ([email protected] lub ben.ogmobi na skype).

Chciałbym przypomnieć osobom rejestrującym się z reflinka, że w celu otrzymania poradnika należy wysłać mi na prywatną wiadomość swój "Account ID", znajdujacy sie w prawym gornym rogu po zalogowaniu na konto.


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Dziubek96 - 29-11-2017 17:19

Please list your current content locking websites you own. *
Co wpisać w tej sekcji, bo nie mam żadnej stronki swojej.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Mariuszeek - 29-11-2017 17:36

Fajny sposób, dziubek z tego co pamiętam to akceptują prawie wszystko, możesz wpisać nawet nie swoją z tego co wiem Tongue albo zrób na szybko jakąś.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 29-11-2017 17:41

Wpisac, ze nie masz wlasnej stronki Wink


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Dziubek96 - 29-11-2017 17:59

Dzięki Big Grin

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 29-11-2017 19:31

No Ben napisał że dzisiaj ktoś się ze mną skontaktuje... Ciekawe Tongue