Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI - Fr0shArczi próba nr.2137 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PPI - Fr0shArczi próba nr.2137 (/Temat-PPI-Fr0shArczi-proba-nr-2137-151485)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - Fr0shArczi - 28-10-2017 22:36

Oglądałem ten filmik, ale go wyłączyłem po 4 minutach, stwierdziłem, że nie chcę sobie psuć oglądania jego filmików. Wolałbym żeby motywowały mnie kłamstwa, a niżeli demotywowała prawda Big Grin
Co do książki to poczytałem recenzję i na 100% ją zakupię Wink


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - danielek654 - 28-10-2017 23:52

Gratki sukcesu, bo pułap na jakim obecnie jesteś to niemały sukces! Jeśli możesz to podrzuć proszę mi tą stronkę na której promujesz obecnie. Wysłałem już do Ciebie pw w tej sprawie.


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - Lanserek - 29-10-2017 00:54

(28-10-2017 22:36)Fr0shArczi napisał(a):  Oglądałem ten filmik, ale go wyłączyłem po 4 minutach, stwierdziłem, że nie chcę sobie psuć oglądania jego filmików. Wolałbym żeby motywowały mnie kłamstwa, a niżeli demotywowała prawda Big Grin
Co do książki to poczytałem recenzję i na 100% ją zakupię Wink

Bo nie ma raczej szans na to byś znalazł negatywne recenzje tej książki skoro Jacek usuwa wszystkie krytyczne komentarze na swój temat pod jego filmami na youtube jak i w całym internecie pozywając np. właścicieli for na których zamieszczane są o nim niepochlebne opinie.

Też dałem się złapać na jego postać i trochę jego filmów musiałem obejrzeć zanim uświadomiłem sobie, że jest w nich tylko same bicie piany i zero jakiejkolwiek treści. Np. jego ostatnie nagranie to już bicie piany do kwadratu. Kilkanaście minut opowiadania o niczym. Może w przeszłości Jacek coś tam sobie pohandlował na allegro, ale od dłuższego czasu jego główny dochód pochodzi od naiwniaków kupujących jego kursy, suplementy czy książki.

Także jak dla mnie szkoda czasu i można włożyć tego Pana do jednej szuflady wraz z innymi ,,finansowymi guru'' którzy opowiadają ludziom mity i rady typu,,przestań pić kawę ze starbucksa to za X lat będziesz bogaty'' samemu nie stosując się do swoich rad, a bogacąc się jedynie na wciskaniu różnych kursów, książek i szkoleń swoim fanatykom.


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - Fr0shArczi - 29-10-2017 11:34

@[Lanserek] Muszę przyznać ci dużo racji, sam zauważyłem, że komentowanie i dodawanie ocen pod jego filmami jest zablokowane więc w sumie dlaczego miały nie usuwać negatywnych komentarzy na swój temat. Ale mimo wszystko będę go oglądał do póki sam nie stwierdzę, że jest to bez sensu Big Grin Póki mnie to motywuje do działania to chcę z tego korzystać.


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - liberum - 29-10-2017 12:08

Mam podobne podejście jak Ty Fr0shArczi. Jeśli o mnie chodzi to w tych filmach mógłby wstępować podstawiony aktor, którego największym wydarzeniem w karierze był epizod w "Szpitalu TVN" i kasuje 300zł za rolę na umowę o dzieło Wink ta osoba nie musi żyć według zasad o których mówi. Sprawa dla mnie jest prosta - dopóki po zobaczeniu filmu nabieram energii żeby odpalić edytor tekstu i napisać artykuł na 600 słów bez odrywania się od roboty - to znaczy, że filmiki na mnie działają i będę je oglądał. A czy autor żyje życiem które pokazuje na filmach, czy to wszystko jedna wielka ściema - mnie to nie obchodzi - jego życie, jego sprawa. Ja oceniam tylko to jak te filmy działają na mnie Smile Podobnie jest z jego książką. Dla mnie Jacek Wiśniowski nie jest żadnym autorytetem jeśli chodzi o biznes i szczerze mówiąc jego postać sama w sobie mało mnie interesuje. Wiem, że na mnie filmy działają i tylko o to mi chodzi.

(29-10-2017 00:54)Lanserek napisał(a):  Także jak dla mnie szkoda czasu i można włożyć tego Pana do jednej szuflady wraz z innymi ,,finansowymi guru'' którzy opowiadają ludziom mity i rady typu,,przestań pić kawę ze starbucksa to za X lat będziesz bogaty'' samemu nie stosując się do swoich rad, a bogacąc się jedynie na wciskaniu różnych kursów, książek i szkoleń swoim fanatykom.

Widzę, że MJ DeMarco był czytany Big Grin Też bardzo lubię i forum Fastlane śledzę.

Moje zdanie jest takie - niech każdy ogląda i czyta kogo chce jeśli pomaga mu to nabrać motywacji żeby zmieniać życie na lepsze i przy tym nikogo nie krzywdzić Smile
Jeśli kogoś motywuje postać Madoff'a to też bardzo dobrze (o ile nikomu nie robisz krzywdy), mimo że etycznie wątpliwe Wink Tak przy okazji przypomnieliście mi, że miałem zobaczyć fil Arcyoszust.

Pozdrawiam,


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - Fr0shArczi - 02-11-2017 20:27

Szybka informacja, aktualizacja pojawi się w weekend ponieważ ostatnio nie działo się nic ciekawego, przyznam, że trochę mi się nie chciało ale wracam do pracy od jutra Wink

Stwierdziłem, że to już jest ten czas żeby udostępnić bloga na forum więc. łapcie link Wink

www.epompuj.pl

Przepraszam za taki niechlujny wpis ale mam ostatnio problemy z internetem i piszę do was z telefonu.


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - luka600 - 02-11-2017 22:57

Bardzo przejrzysty blog,zachęca do szperania w poszukiwaniu info,posty bardzo dobrze napisane.Juz dawno nie widziałem tak dobrze zbudowanego bloga.


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - Kondzioo05 - 02-11-2017 23:29

(02-11-2017 20:27)Fr0shArczi napisał(a):  Stwierdziłem, że to już jest ten czas żeby udostępnić bloga na forum więc. łapcie link Wink

www.epompuj.pl

Taka mała uwaga co do loga bardziej wizualna. Przy tej akurat cziconce litera B (w twoim słowie Blog) jest słabo widoczna, ale... można to sprytnie obejść tworząc B wpisując po prostu IB powinno pomóc Smile

Co do samego bloga prezentuje się ciekawie! Wink


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - Fr0shArczi - 05-11-2017 13:33

@[luka600] @[Kondzioo05] Dzięki chłopaki Wink Co do loga to to przemyślę, ale niestety nie jestem obecnie w stanie zrobić czegokolwiek ze stroną, internet mi wywala co 2-3 minuty Sad


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - Bartezx1997 - 05-11-2017 15:01

Blog naprawdę ciekawy, mała propozycja - dodać miniaturki zdjęć do postów na stronie głównej.