Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
My Profit Land - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: My Profit Land (/Temat-My-Profit-Land-149412)

Strony: 1 2 3


My Profit Land - fredri - 24-07-2017 19:58

Witam mam do zaprezentowania grę na przeglądarkę typu ( Market Glory lub Anno1777 ) właściwie jest to swego rodzaju połączenie tych gier z czego powstało My Profit Land. Jeśli ktoś grał w te dwie wspomniane produkcje, to zapewne poradzi sobie i tutaj...

W wielkim skrócie to oczywiście walczymy, produkujemy jak i handlujemy :-) no i rzecz jasna jak potrzeba możemy i sprawować rządy.

Rzecz jasna twórcy wprowadzili też swoje własne pomysły i zmiany których nie było w/w wspomnianych grach.

Jeśli ktoś ma ochotę potestować....to zapraszam z mojego refa :
REFLINK USUNIĘTY

dzięki któremu profit za poleconego zostaje w grze :-)

lub z czystego linka : https://myprofitland.com

a to poleci do admina....czyli chyba profit za polecenie zaginie w akcji :-)

I nie pytać mnie o więcej info bo gram dopiero drugi dzień! i sam dopiero próbuję się odnaleźć w tej grze :-)


RE: My Profit Land - pajel9506 - 24-07-2017 20:01

To jest zwykla gra mmo? Czy w tej grze idzie uskrobac jakies dzijengi?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


RE: My Profit Land - fredri - 24-07-2017 20:10

no przecież napisałem że połączenie 2 gier na których dało sie zarobić.....więc i tu jest taka możliwość

a to metody i minimum:

Method Bank Min. 50 eu Max. 500 eu

Neteller 20 Euro 250 Euro

fajną opcja jest możliwość pracy co 4h jeśli mamy więcej jak 55 energii handel dużo ciekawiej się zapowiada jak w MG to samo prowadzenie firm czy też system walk ...obywatelem możemy być gdzie chcemy :-)

aha weryfikacja konta jest telefoniczna....czyli wpisujemy numer telefonu i po zatwierdzeniu wyświetla nam się nr. telefonu na który musimy zadzwonić....połaczenie krajowe bo przez +48 leci no i darmowe więc po chwili nam się zaświeci że konto mamy aktywne. Nawet nie musimy z nikim gadać przez telefon! to tak dla ciekawskich....

Ogólnie gra sie zapowiada duuuużo lepiej od wspomnainych Anno i MarketGlory ze względu na większe pole manewru jak i większe możliwości chociażby w zarządzaniu firmami....na początku możemy mieć jedną darmową. do wyboru dwie opcje...produkcja wody lub energii. ceny może są trochę kosmiczne za otwieranie firm czy innych czynności ale licze że zyski tez będą większe.....


RE: My Profit Land - HinaruPl - 25-07-2017 08:23

Z czystej ciekawości sprawdzę, pewnie trzeba będzie trochę czasu poświęcić aby były jakieś profity, no ale cóż grajmy Big Grin
Zarejestrowałem się z refa Tongue


RE: My Profit Land - KubenQ - 25-07-2017 20:39

tam się nawet zarejestrować nie da


RE: My Profit Land - HinaruPl - 26-07-2017 11:08

(25-07-2017 20:39)KubenQ napisał(a):  tam się nawet zarejestrować nie da

Da się Big Grin


RE: My Profit Land - Mati684 - 12-08-2017 10:41

Siemka !

Wzamian za refa oferuje pomoc w ogarnięciu gry na poczatek i wytłumaczeniu podstaw Smile


Zapraszam na pw.


RE: My Profit Land - bestek112 - 13-08-2017 15:56

(24-07-2017 20:10)fredri napisał(a):  no przecież napisałem że połączenie 2 gier na których dało sie zarobić.....więc i tu jest taka możliwość

a to metody i minimum:

Method Bank Min. 50 eu Max. 500 eu

Neteller 20 Euro 250 Euro

fajną opcja jest możliwość pracy co 4h jeśli mamy więcej jak 55 energii handel dużo ciekawiej się zapowiada jak w MG to samo prowadzenie firm czy też system walk ...obywatelem możemy być gdzie chcemy :-)

aha weryfikacja konta jest telefoniczna....czyli wpisujemy numer telefonu i po zatwierdzeniu wyświetla nam się nr. telefonu na który musimy zadzwonić....połaczenie krajowe bo przez +48 leci no i darmowe więc po chwili nam się zaświeci że konto mamy aktywne. Nawet nie musimy z nikim gadać przez telefon! to tak dla ciekawskich....

Ogólnie gra sie zapowiada duuuużo lepiej od wspomnainych Anno i MarketGlory ze względu na większe pole manewru jak i większe możliwości chociażby w zarządzaniu firmami....na początku możemy mieć jedną darmową. do wyboru dwie opcje...produkcja wody lub energii. ceny może są trochę kosmiczne za otwieranie firm czy innych czynności ale licze że zyski tez będą większe.....

Myslisz ze każdy zna te gry i wie o co w nich chodzi? Jak tworzysz temat na forum o zarabianiu to napisz w jaki sposób się zarabia w tej grze i o co w niej chodzi. Dwie najważniejsze sprawy które zostały pominięte w tym wątku. Jak chcesz tylko zbierać refy to idź je zbierać gdzie indziej.
Zarejestrowałem się lecz właśnie nie wiem kompletnie o co tam chodzi, myślałem ze dowiem się z tego wątku lecz tutaj tylko dowiem się ze jest to gra w która się gra i tyle. Szkoda...


RE: My Profit Land - pajel9506 - 13-08-2017 19:45

Ja jestem ograniczony na razie do pracy i produkcji z farmy solarnej i nic wiecej nienwiem

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


RE: My Profit Land - bestek112 - 13-08-2017 22:40

Założyciel tematu się wypiął bo usunęli mu refflink facepalm