Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fusek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fusek (/Temat-Fusek-149110)

Strony: 1 2 3


Fusek - pasiak11 - 14-07-2017 09:35

Dzień dobry, kupiłem u użytkownika 5 kont podwójnie zweryfikowanych, wszystko było dobrze więc postanowiłem dokupić kolejne 5. Tutaj zaczął się problem, wszystkie konta podczas logowania żądały weryfikacjii telefonicznej. Mimo wymienienia bardzo wielu wiadomości (na oko 20-30) użytkownik nie naprawił błędu, co więcej od początku zarzucał, że to u mnie musi być problem.

Za namową użytkownika tego forum kupiłem na próbę konta youtube u innego dostawcy, wszystkie działały bez problemowo. Napisałem to dostawcy, po czym dostałem wiadomość
"Prawda jest taka że znalazłeś tamże konta i chcesz.mi zwrócić. To tak nie działa. Kupisz chleb i oddasz bo u konkurencji jest tańszy? No way."

Na prawdę próbowałem to rozwiązać przez wiadomości prywatne, na początku żądałem wymiany kont (dostałem 2 nowe, ale też pojawiała się weryfikacja), później zwrotu pieniędzy, jednak nic nie otrzymałem.

W skrócie. Zakupiłem towar (konta podwójnie zweryfikowane), dostałem produkt niezgodny z opisem (kona żądają weryfikacji podczas logowania).

Pozdrawiam i liczę na sprawiedliwe rozwiązanie tej sprawy.


RE: Fusek - fusek - 14-07-2017 10:13

Sprawiedliwie dostaniesz bana.
Zero aktywności na forum 1 post i id razu z oskarżeniami.
Kłamiesz jak najety. Pisałeś że tylko 2 nie działają które de facto u mnie śmigają. I dostałeś w zamian za nie dwa nowe konta.
Sprawdzone wcześniej u mnie na dwóch urządzeniach i lokalizacjach.

A teraz piszesz o 5.


RE: Fusek - Adriano42 - 14-07-2017 10:14

Pokaż jakieś screeny z rozmów itd.


RE: Fusek - fusek - 14-07-2017 10:18

A ja moderatora proszę żeby sprawdził co to za multi konto jest. Zero aktywności; pierwszy zakup na forum i od razu oskarżenia.


RE: Fusek - jarunioo7 - 14-07-2017 11:35

Kupowałem konta u fuska i nigdy żadnych problemów nie było. Zawsze bezproblemowo konta dostarczał, reklamacji żadnej nawet nie zgłaszałem bo konta działają do dzisiaj.

Według mnie to użytkownik albo nie potrafi korzystać z kont albo chce publicznie oczernić fuska.


RE: Fusek - fusek - 14-07-2017 11:42

(14-07-2017 11:35)jarunioo7 napisał(a):  Kupowałem konta u fuska i nigdy żadnych problemów nie było. Zawsze bezproblemowo konta dostarczał, reklamacji żadnej nawet nie zgłaszałem bo konta działają do dzisiaj.

Według mnie to użytkownik albo nie potrafi korzystać z kont albo chce publicznie oczernić fuska.

Dzięki. Właśnie mam pewne podejrzenia. Zero postów i od razu z taką bomba mi wyskakuje. Zdarza się że konta nie działają ; różnie to z google mapa bywa. Dlatego idę wtedy na rękę jak i w powyższym przypadku; ale niestety tu się nie da tego w jakikolwiek sposób załatwić Wink


RE: Fusek - pasiak11 - 14-07-2017 12:02

(14-07-2017 10:13)fusek napisał(a):  Sprawiedliwie dostaniesz bana.
Zero aktywności na forum 1 post i id razu z oskarżeniami.
Kłamiesz jak najety. Pisałeś że tylko 2 nie działają które de facto u mnie śmigają. I dostałeś w
Proszę powiedz mi gdzie kłamię? To jest zdjęcie wiadomości, którą wysłałem. Uczyli Cie czytać ze zrozuminiem? http://prntscr.com/fvlidb

To oczywiste, że konta będą działać u Ciebie, skoro je robiłeś na swoim komputerze, a ja dostaje weryfikacje spowodowaną innym urządzeniem, o której Cie informowałem. Tutaj daje zdjęcie - http://prntscr.com/fvljyv


(14-07-2017 10:13)fusek napisał(a):  Sprawiedliwie dostaniesz bana.
Zero aktywności na forum 1 post i id razu z oskarżeniami.

Nie rozumiem co moja aktywność ma do rzeczy, są równi i równiejsi na tej stronie? Prawdą jest, że rzadko tu bywam, jednak nie wiem co to ma do sprawy skoro daje jasne i klarowne argumenty.


(14-07-2017 11:35)jarunioo7 napisał(a):  Kupowałem konta u fuska i nigdy żadnych problemów nie było. Zawsze bezproblemowo konta dostarczał, reklamacji żadnej nawet nie zgłaszałem bo konta działają do dzisiaj.

Według mnie to użytkownik albo nie potrafi korzystać z kont albo chce publicznie oczernić fuska.

To był mój drugi zakup u fuska i tak jak pisałem w pierwszym poście do pierwszej transakcji nie mam żadnych zastrzeżeń.


RE: Fusek - Adriano42 - 14-07-2017 12:20

A za co ma bana dostać pasiak11? Bo zgłasza Twoją transakcję z nim jako jego zdaniem oszustwo z Twojej strony, bo jemu konta nie działają?

To, że ma 0 postów nic przecież nie znaczy, ani nie musi być od razu multikontem, choć oczywiście może.

Nie staję po niczyjej stronie, jedynie to nie zgadzam się z od razu pochopnymi słowami użytkownika fusek. Rozumiem, że możesz nie zgadzać się z tym zgłoszeniem - pokaż więc wszelkie dowody oczyszczające Cię, a nie piszesz posta, z góry nowego użytkownika na bana skazujesz i do widzenia, bo Ty jesteś tu długo na forum, masz staż, ludzi którzy Cię szanują i już, Twoja racja musi być...

Ja tam po prostu uważam, że jeśli nie masz nic za uszami to niema czym się spinać czy martwić... Wrzuć screeny, podziękuj za transakcję i hasta la vista. Przecież temat nic nie znaczący nie zmieni Twojej opinii wśród ludzi, po co te nerwy i od razu doskakiwanie że to multikonto, może faktycznie jemu coś nie działa, lepiej może się czasem dogadać jak człowiek z człowiekiem...

Tyle ode mnie, pozdrawiam Smile


RE: Fusek - fusek - 14-07-2017 13:05

Dogadać? Dostał dwa nowe kota działające u mnie.

Dobra moja propozycja jest następująca. Proszę o wpisanie się 5 losowy h osób które dostana po 1 koncie od pasiaka; jeśli nie zadziałają im również. Zwracam kasę i honor pasiakowi - a jeśli zadziałają?


[@Adriano42] a co ja mogę mieć za uszami? Skąd wogole takie podejrzenia? Rózmawiales ze mną? Robiłeś jakąkolwiek transakcje? Nicku nie kojarzęWink


Chodzi o to tylko i wyłącznie ze cała sytuacja jest mega niejasna i dziwna. Nie godzi mi o pieniądze i te konta. Bo to śmieszna kwota. Ale skoro miałem 1 dnia parę zakupów i konta wydane z tej samej puli; a zgłasza roszczenia jedna osoba. To coś jest nie takWink


W związku z powyższym proszę o wpisanie się tu 5 osób; którym wyśle po 1 koncie


RE: Fusek - pasiak11 - 14-07-2017 13:11

Możesz wysłać moderatorom? Jeżeli się oczywiście zgodzą. jeżeli im będą działać to przeproszę i zakończymy sprawę.