Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak reklamować grupę FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak reklamować grupę FB (/Temat-Jak-reklamowac-grupe-FB-148083)



Jak reklamować grupę FB - freestyper - 07-06-2017 10:14

Witam
Posiadam grupę 17 000 osób. Gruba z branży motocyklowej.
Pytanie do Was jakie macie sposoby na reklamę grupy - darmowe i płatne.
Zapraszam do dyskusji dzieki z góry za pomoc


RE: Jak reklamować grupę FB - Majka - 07-06-2017 10:22

Najlepiej opłacalna i przynosząca pozytywne rezultaty jest reklama na innej grupie o podobnej tematyce! Ty udostępniasz jego grupę - on Twoją i jest za darmoszkę Idea


RE: Jak reklamować grupę FB - freestyper - 13-06-2017 10:09

To udostepnianie wzajemne to ciezko ;/ nie kazdy chce Big Grin
macie jeszcze jakies pomysly ?


RE: Jak reklamować grupę FB - dream* - 28-06-2017 13:34

udostępnienia na fanpage o danej tematyce Smile


RE: Jak reklamować grupę FB - rachman - 28-06-2017 18:50

Ja nie znaju ale do grup to można chyba zapraszać nie? Zrób sobie profile, nałap znajomych a potem leć z zaproszeniami i tyle Wink


RE: Jak reklamować grupę FB - Jatutylkopatrze - 28-06-2017 18:58

(28-06-2017 18:50)rachman napisał(a):  Ja nie znaju ale do grup to można chyba zapraszać nie? Zrób sobie profile, nałap znajomych a potem leć z zaproszeniami i tyle Wink
Teraz to chyba jest zbugowane dodawanie do grup (chyba ze tylko ja tak mam) ze max 300 osob doda a pozniej odrazu blokada leci


RE: Jak reklamować grupę FB - marcel_kk - 28-06-2017 19:27

Zależy od konta, ale średnio to po dodaniu około 50 osób dają blokadę na dodawanie i dołączanie do grup na 12-24 godziny.


RE: Jak reklamować grupę FB - rachman - 28-06-2017 19:33

NO to przecież zaczyna dopiero chyba - moze sobie dziennie po 20 dodawać i będzie zadowolony. Na spokojnie profile sobie tworzyć, dodawać znajomych i potem po trochę dodawać do grupy by rosło Smile Nikt mu nie każde hurtem lecieć Wink


RE: Jak reklamować grupę FB - kaseki - 29-06-2017 08:10

Warto się porozglądać po forach tematycznych, jak będzie dobry kontent to ludzie zajrzą i polubią


RE: Jak reklamować grupę FB - dream* - 03-07-2017 10:43

ale to muszą być osoby zainteresowane tematyką grupy więc moim zdaniem dodawanie na pałę jest bez sensu.
a może jakiś konkurs który w zasadach miałby np "zaproś 3 znajomych którzy też jarają się motorami" Tongue